👽 Фантастика

Чому нас приваблює фантастика?

Фантастична література – один із найцікавіших і різнопланових жанрів. Тут знайдуть «свої» твори читачі з різними смаками: любителі кіберпанку та стімпанку, шанувальники бойового екшену та детективних розслідувань, шанувальники наукових відкриттів та альтернативної історії. І це далеко не повний перелік поджанрів сучасної фантастики.

Відкриваючи перші сторінки, читач потрапляє до дивовижного всесвіту, населеного магічними істотами та інопланетними жителями, готується підкорити космос або відкрити нову планету, винайти еліксир вічної молодості або портал в іншу реальність.

Основні персонажі романів у жанрі альтернативної фантастики – попаданці з інших епох; Найчастіше на місці супергероїв виявляються звичайні студенти, скромні дівчата, вчителі, лікарі та представники інших професій, у яких слабо вгадуються міць і сила. Проте динаміка і насиченість сюжетних ліній вражають – і невдовзі маємо виникають доблесні борці.

Фантастика – не тільки цікаво, а й корисно

Місія літератури – впливати на світогляд пронизливими та мудрими ідеями, устремліннями головних героїв зробити наш світ кращим, врятувати людство від пороків, і книги про фантастику чудово справляються з цим завданням, адже тут автори аналізують глобальні проблеми, вчать відповідальності за всіх оточуючих, а не лише за безпеку.

Найчастіше у творах цього жанру ми зустрічаємо боротьбу добра зі злом, спостерігаємо за внутрішнім дорослішанням головного героя, його відважними вчинками в ім’я честі та справедливості. Тому книги в жанрі фантастики мають величезне виховне значення і корисні для підростаючого покоління. Герої таких книжок стають кумирами.

Українські та зарубіжні фантастичні романи розширюють науковий кругозір читачів: часто художня та наукова лінії настільки тісно переплітаються, що непомітно для себе ми отримуємо нові знання з різних наук, стаємо свідками нових винаходів противірусних вакцин, потужної зброї, автоматизованих машин.

Для фантастики немає перешкод

Серед різноманітності літератури на сайті є безліч сюжетів про альтернативний розвиток історичних подій. Пропонуємо поринути у минуле, побачити легендарних історичних особистостей у незвичайному антуражі, ближче познайомитися з різними епохами, разом із головними героями-попаданцами взяти участь у масштабних війнах людства.

Можливо, фантастичні історії наштовхнуть юних дослідників на нові досягнення, пошуки та відкриття. Часто в таких книгах можна зустріти опис інноваційних технологій, механізмів роботи дивовижних винаходів, що ґрунтуються на реаліях науки. Такі описи особливо цікаві любителям техніки та конструювання.

Фантастика – найкраща література для відпочинку

Серед фантастичних книг особливою популярністю серед молоді користуються роботи у жанрі ЛітРПГ – поєднання віртуальних ігор з художніми сюжетами, часто за мотивами відомих комп’ютерних квестів та бродилок. Також у нашій бібліотеці електронних книг зібрано твори постапокаліптичної тематики, космічної та соціальної фантастики.

Любителі легких розважальних історій також знайдуть новинки на свій смак – окремі книги та цикли романів у пригодницько-гумористичному стилі підійдуть для приємного відпочинку. Смішні прибульці і звірята – помічники головних героїв – додають у сюжети особливого шарму. Ви з легкістю завантажите будь-яку книгу, що сподобалася, на айфон або андроїд будь-якої версії.

Відвідувачі нашого сайту можуть скачати безкоштовно або читати онлайн найпопулярніші твори фантастичного жанру без реєстрації та смс. У нашій добірці книг – твори, що здобули світову популярність. Ми пропонуємо найзручніші формати для завантаження книг у жанрі фантастика, які ви можете скачати безкоштовно на телефон, планшет або комп’ютер – fb2, txt (тхт), epub та rtf українською мовою.