Макс Кідрук

Макс Кідрук

  • Дата народження: 01.04.1984
  • Країна: Україна

Біографія Макса Кідрука

Цікаві факти про Макса Кідрука розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Макса Кідрука українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Макса Кідрука. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Макса Кідрука саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Макса Кідрука безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Макс Кідрук»

2 відповіді до “Макс Кідрук”

  1. Avatar Анна :

    Один з найкращих птсьменників.

  2. Avatar Надія :

    Один з улюблених письменників. Його твори багаті описами(не лише пейзажів, місць подій, інтер’єрів, одягу героїв, а й думок, почуттів та емоцій), що для мене є однозначним індикатором для висновку “класна книжка!” Також немале значення особисто для мене має те, що у багатьох книжках Макса події розгортаються у Рівному – то місто, де я народилася і де маю багато родичів, тому приємно читати назви рідних і улюблених вулиць та закладів. Також вирізняє Макса серед інших письменників глибоке занурення в технічні деталі – наприклад, із “Жорстокого неба” дізналася дуже багато про літаки зокрема й про авіацію загалом… Прочитала вже не одну книжку цього автора і кожну читала з великим задоволенням. Щиро вдячна за чудово проведений час. Зичу перемоги, мирного неба і натхнення й гарного настрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *