Макс Кідрук

Макс Кідрук

 • Дата народження: 01.04.1984
 • Країна: Україна

Біографія Макса Кідрука

Український письменник народився 1984 року в Рівному. Навчався на спеціальності «Теплоенергетика», але під час навчання освоїв програмування та почав працювати програмістом.

2005 року переїхав до Києва і продовжив навчання. Трохи пізніше виграв грант на навчання та поїхав до Стокгольма. 2008 року вступив на аспірантуру до Королівського технологічного інституту в Стокгольмі.

Початок письменницької кар’єри

Під час навчання у Швеції почав мандрувати. Але поїздки Європою швидко Максу набридли – були вже не ті враження. А тому він вирушив у тривалу подорож Мексикою. Потім була поїздка до Південної Америки, саме на острів Пасхи.

У цей же час почав писати і одразу почав отримувати перші нагороди. Так, у 2009 році став лауреатом конкурсу «Коронація слова», отримує нагороду «Відкриття року» від торгової мережі «КС». Надалі були ще нагороди. При цьому мандрувати Макс Кідрук не перестав – з 2008 по 2011 роки він відвідав 25 країн світу.

Подорожі не проходять безслідно для письменника – він написав кілька автобіографічних книг про те, як відвідав острів Пасхи, Бразилію, Сирію, Нову Зеландію.

Автор працює в стилі технотрилера, але в якийсь момент перейшов до драматичних та психологічних романів.

У 2015 році виходить перша публіцистична книга «Ja Ukrainiec». У ній Макс Кідрук розмірковує про відносини Росії та України від початку визвольної війни під керівництвом Богдана Хмельницького і до подій Євромайдану та військових дій на сході України.

До цього дня Кідрук радує фанатів новими книгами, розвиваючись у літературній сфері. Разом із дружиною вони створили видавництво нон-фікшену та наукової фантастики, а книги, випущені тут, мають величезний успіх.


Цікаві факти про Макса Кідрука розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Макса Кідрука українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Макса Кідрука. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Макса Кідрука саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Макса Кідрука українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Макс Кідрук»

3 відповіді до “Макс Кідрук”

 1. Avatar Анна :

  Один з найкращих птсьменників.

 2. Avatar Надія :

  Один з улюблених письменників. Його твори багаті описами(не лише пейзажів, місць подій, інтер’єрів, одягу героїв, а й думок, почуттів та емоцій), що для мене є однозначним індикатором для висновку “класна книжка!” Також немале значення особисто для мене має те, що у багатьох книжках Макса події розгортаються у Рівному – то місто, де я народилася і де маю багато родичів, тому приємно читати назви рідних і улюблених вулиць та закладів. Також вирізняє Макса серед інших письменників глибоке занурення в технічні деталі – наприклад, із “Жорстокого неба” дізналася дуже багато про літаки зокрема й про авіацію загалом… Прочитала вже не одну книжку цього автора і кожну читала з великим задоволенням. Щиро вдячна за чудово проведений час. Зичу перемоги, мирного неба і натхнення й гарного настрою!

 3. Avatar Кіра :

  Макса Кідрука знаю давно, перечитала багато його книг, але ще є, що почитати! Мені він подобається – у нього книги наповнені глибоким сенсом: яким би не був сюжет!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *