Популярні книги

Сортувати за:
Бестселер
Опісля

Популярні книги: дізнайтеся чим зачитуються мільйони людей у ​​всьому світі

Сьогодні можна знайти багато популярних книг російських та зарубіжних авторів. Чим вони заслужили таку увагу? Цікавий сюжет, нетривіальні головні герої, розв’язка, яка дивує – перераховувати те, що багатьом подобається, можна довго. У будь-якому випадку, такі твори нікого не залишають байдужими.

Ми зібрали для вас гучні книги рунета в одному місці. З можна читати онлайн або завантажити безкоштовно, без реєстрації та смс в різних форматах: rtf, epub, txt, fb2. У топ увійшли світові книги-бестселери, серед яких кожен знайде те, що залишить свій слід в душі.

Що почитати з популярних книг?

Інтерес до літератури зростає з кожним роком, і це не може не радувати. Адже книги – це життя, це багато корисної та цікавої інформації. Адже є не тільки художня література, а й наукова, яка відкрила нам багато пізнавального про світ, в якому ми живемо.

Останнім часом дуже популярна інтелектуальна література про те, як влаштований кожна людина. Вивчивши її, ви краще дізнаєтеся себе і зможете впливати на інших людей. І тоді можна добитися великих результатів в кар’єрі, особистісних стосунках.

У список кращих бестселерів увійшла і художня література. Романи, трилери, детективи, фентезі – вибір величезний. З такими трудами точно не доведеться нудьгувати. Сучасні російські і іноземні письменники не втомлюються нас радувати своєю творчістю, яке дуже швидко набуває популярності і затребуваність.

Якщо ви не знаєте що почитати, ознайомтеся зі списком популярних книг всіх часом або останніх років. Класика – ніколи не застаріє, а тому її повинен прочитати кожен. Але і сучасних авторів не відстають від своїх попередників, даруючи світу приголомшливі літературні шедеври, які перевертають світ в цілому і внутрішній світ кожного читача окремо.