Новинки

Сортувати за:

Новинки книг: стежте за оновленням нашої бібліотеки

Нові книги виходять регулярно, і дуже складно часом стежити за тим, що сьогодні популярно і що нового випустив улюблений автор. Але з нашим сайтом це зробити дуже просто – ми регулярно поповнюємо колекцію свіжими і цікавими новинками книг.

У нас ви можете безкоштовно, без реєстрації та смс скачать новинки книг від популярних зарубіжних і російських авторів в різних форматах, як fb2, rtf, epub, txt. Ми зібрали для вас краще, що сьогодні є в літературному світі.

Читайте або завантажуйте новинки книг на нашому сайті

Багато хто віддає перевагу завантажувати найцікавіші книжкові новинки сучасної літератури на телефон або планшет, щоб вони завжди були під рукою. Адже так можна зібрати свою величезну колекцію. Такі книги можна читати в дорозі, на відпочинку або просто перед сном. І вони точно не займуть багато місця у вашому будинку, як це часто буває з паперовими примірниками. Та й турбота про природу сьогодні стоїть на першому місці.

Також завдяки нашому літературному порталу ви можете читати онлайн книги-новинки. Це зручно, так як ми стежимо за тим, щоб нові твори якомога швидше стали доступні вам для читання. Зручний формат онлайн-читалки зробить ваше дозвілля максимально приємним.

Любов до книг нам прищеплюють ще з дитинства, коли мами і тата читають нам казки. Згодом з’являються власні переваги в літературі і навіть улюблені письменники. Сьогодні ви можете бути першими, хто прочитає новинки художньої літератури, що вийшли останнім часом.

Не пропустіть останні новинки електронних книг. У нас ви знайдете те, що так довго чекали!