🎓 Шкільні підручники

Шкільні підручники для дітей України

Школа – це прекрасна пора, коли діти отримують найважливіші знання і про життя, і про світ, і навіть про самих себе. А тому у шкільній програмі є велика кількість підручників з різних предметів.

На нашому сайті ви можете скачати шкільні підручники українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон, а також на комп’ютер чи планшет, щоб дати змогу своїй дитині кожен день зручно навчатися.

У нас ви знайдете таку шкільну літературу:

  • скорочені твори видатних письменників. Коли немає часу читати твір повністю, можна насолодитися скороченою версією і дізнатися всі ключові моменти;
  • підручними з різних предметів для різних класів;
  • підручники для підготовки до ЗНО;
  • додаткові шкільні книжки для вільного читання.

Що потрібно читати школярам в різних класах?

Зі шкільних книг можна дізнатися все що завгодно. Так, малеча з 5 класу, 6 класу та 7 класу знаходяться на етапі дорослішання, а тому їм потрібно паралельно з основними підручниками читати книги про дружбу, щирість та доброту, щоб в майбутньому розбиратися в людях та робити правильні поступки.

8 клас та 9 клас – це вже підлітки, які задумуються про майбутню спеціальність, шукають себе, пізнають світ з більш дорослої точки зору. Багато хто після 9 класу поступає в училища, щоб вже отримувати професію.

10 клас проходить в підготовці до 11 класу. Це вже дорослі юнаки та дівчата, а тому і література повинна бути більш серйозною та з глибоким смислом. 11 клас – це іспити, нове доросле життя. Дітей очікують не тільки нові події, а й страхи перед чимось незвіданим.

На нашому сайті Chitaka шкільні підручники представлені в широкому виборі. І діти, і дорослі знайдуть все необхідне, щоб отримувати лише корисні знання та гарні оцінки. Також у нас можна читати онлайн шкільні підручники України.