Ігор Клочко

Ігор Клочко

  • Дата народження: 1964 р.
  • Країна: Україна

Біографія Ігоря Клочка

Ігор Клочко на початку кар’єри працював токарем на Київському авіаційному заводі ім. Антонова. Далі закінчив Вінницькой політех та працював інженером на Вінницькому виробничому об’єднанні «Жовтень». Потім Ігор Клочко вступив до Одеського державного університету ім. І. І. Мечникова, де навчався заочно й успішно закінчив Інститут механіки, математики й економіки. Далі його запросили у приватну школу «АІСТ», у якій він працював вісім років. А згодом Ігор Клочко почав навчати дітей математиці в технічному ліцеї.

Разом із друзями він створив Вінницьку обласну громадську організацію «Центр освітніх технологій», де навчають дітей, вчителів і консультують батьків.

Його авторська методика підготовки до ЗНО дозволяє за 9 місяців дитину майже з нуля підготувати до того, щоб вона склала іспит з математики на дуже пристойному рівні.

Письменник, альпініст, вчитель матеатики, Ігор Клочко має власний проєкт: організовує екологічну експедицію у Карпати, щоби почистити гори від сміття.


Цікаві факти про Ігоря Клочка розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ігоря Клочка українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ігоря Клочка. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ігоря Клочка саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Ігоря Клочка українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Ігор Клочко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *