📈 Саморозвиток, Самовдосконалення

Сортирувати за:

Книги з розвитку особистості – шлях до вашої мрії

Кожна людина має всі можливості для того, щоб досягти успіху, але далеко не всі в це вірять або знають про це. Книги для самовдосконалення – прекрасний мотиваційний поштовх, який допоможе розширити погляд на світ, змінити мислення і зробити переоцінку цінностей. Іноді така література творить чудеса: люди домагаються висот, надихаючись прикладами, описаними в книгах.

Книги для саморозвитку особистості – це теоретичні правила, інструкції та практичні рекомендації, за допомогою яких можна змінити свій внутрішній світ, позбутися від тривоги і страху, виробити впевненість в собі, розвинути силу волі, терпимість, цілеспрямованість. За допомогою практичних прийомів можна покроково виробляти в собі потрібні якості, і ви не помітите, як станете іншою людиною, позбувшись від шкідливих звичок і негативного мислення.

Література про самовдосконалення особливо важлива для жінок, що прагнуть до особистого щастя. Тут ви знайдете докладні рекомендації, як підвищити свою самооцінку, стати привабливою, жіночною і незалежної в очах чоловіків, позбутися від якостей і звичок, що заважають щасливим відносинам і міцному шлюбу.

Автори книг з самовдосконалення – успішні і харизматичні телеведучі, моделі, блогери, зірки естради. Вони без сорому розповідають про свої помилки і невдачі, застерігаючи від них читачок, свідчать про справжні і фальшивих цінностях, навчають розбиратися в людях, гідно поводитися з опонентами і заздрісникам. Їх роботи із самовдосконалення – це натхнення і підтримка, щирість і душевність, наочні приклади, як з «гидкого каченяти» можна перетворитися в прекрасного лебедя.

Серед книг з саморозвитку, які варто прочитати, – література про ведення бізнесу, правильному інвестуванні, примноженні свого капіталу. На нашому сайті ви знайдете літературу про розумне відношення до грошей, про способи їх економії і можливості додаткового заробітку. Якщо ви керівник будь-якої ланки, вам точно знадобляться поради щодо ефективної організації робочого часу, згуртуванню колективу, розподілу обов’язків між підлеглими.

Частина книг про успіх присвячена важливим умінням ділової людини, без яких у наш час важко все встигати і чітко слідувати порядку. У літературі про самовдосконалення ви знайдете важливі поради по тайм-менеджменту, рекомендації про правильний розподіл справ і навіть поради щодо розстановки речей вдома і на роботі. Ці правила спростять ваше життя, дозволять насолодитися вільним часом, витративши його на своє хобі, відпочинок з друзями та родиною.

У нас – тільки перевірені книги з психології для саморозвитку!

Автори більшості книг з саморозвитку і позитивного мислення – практикуючі психотерапевти, вчені і коуч-тренери, ідеї яких знайшли підтвердження по всьому світу. У своїх працях про самовдосконалення вони описали тернистий шлях просування своїх принципів і ідей, які врешті-решт привели до приголомшуючих результатів.

Чи може людина з бідної сім’ї стати мільйонером, почавши бізнес з мінімальних вкладень? Чи зможе маленька фірма вирости до найбільшої компанії зі світовим ім’ям? В нашій бібліотеці ви знайдете дивовижні автобіографічні роботи із самовдосконалення, де автори описують свій життєвий досвід, аналізують свої помилки і дають цінні рекомендації, до яких варто прислухатися.

Багато хто навіть не знають, на що здатний людський мозок, що ми можемо змусити себе виробляти гормони щастя або підвищити продуктивність свого мислення. З літературою про самовдосконалення ви станете практично невразливими для стресу і маніпуляцій ззовні, налаштовані на внутрішню гармонію, зможете впевнено слідувати до своїх бажань.

На нашому порталі ви можете читати онлайн безкоштовно кращі книги по саморозвитку і особистісного росту в будь-який зручний час. У нас ви зустрінете найсвіжіші новинки психологічної літератури, роботи таких гуру по саморозвитку.

Одні автори про саморозвиток пишуть легко і з гумором, іронізуючи над собою і особистісними проблемами. Інші представляють більш ґрунтовні роботи з доказовою базою, посиланнями на наукові дослідження. Однак все книги про самовдосконалення добре структуровані, розбиті на розділи та підрозділи, містять схеми та ілюстрації, висновки і узагальнення, тому навіть наукові терміни сприймаються і запам’ятовуються легко.

Якщо ви хочете, щоб окремі глави і цілі роботи стали вашими щоденними гаслами, ми пропонуємо завантажити книги з саморозвитку безкоштовно в форматах fb2, rtf, epub, txt – адже вони повинні стати вашими настільними книгами! Важливо дотримуватися всіх рекомендацій, виконуючи всі вправи і регулярно працюючи над собою – тільки в цьому випадку ви побачите бажаний результат.