Джеймс Клір

Джеймс Клір

  • Країна: США

Біографія Джеймса Кліра

Джеймс Клір — автор бестселера №1 New York Times «Атомні звички», який розійшовся тиражем понад 10 мільйонів примірників по всьому світу. Роботи Джеймса Кліра були представлені в журналі Time, в New York Times, Wall Street Journal і на CBS This Morning.

Крім того, Джеймс Клір є постійним доповідачем у компаніях зі списку Fortune 500 — Capital One, Cisco, General Electric, Honda, Intel, LinkedIn, Lululemon, McKinsey & Company, Merrill Lynch та багато інших.


Цікаві факти про Джеймса Кліра розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеймса Кліра українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джеймса Кліра. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джеймса Кліра саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джеймса Кліра безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джеймс Клір»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *