Джеймс Клір

Джеймс Клір

  • Країна: США

Біографія Джеймса Кліра

Народився 1985 року в Гамільтоні, в штаті Огайо. У 2008 році отримав вчений ступінь з біомеханіки. Спочатку він працював зі спортсменами та керівниками – він їх готував до виступів.

Джеймс Клір працював над поліпшенням продуктивності праці, що в результаті перейшло в літературну область. У 2018 році вийшла його перша книга на тему самовдосконалення – «Атомні звички». Дуже швидко книга знайшла свою аудиторію – вона стала дуже популярною та набула статусу бестселера.

Незабаром письменника почали запрошувати різні корпорації до роботи зі співробітниками – він працював підвищенням їх працездатності і продуктивності.

Книги Джеймса Кліра допомагають правильно планувати свій час, покращувати якість власного життя. Також він випустив щоденник, який допомагає розумно розподіляти власний час та ресурси, щоб не забувати про відпочинок та важливі життєві дрібниці.

Досягнення

Джеймс Клір — автор бестселера №1 New York Times «Атомні звички», який розійшовся тиражем понад 10 мільйонів примірників по всьому світу. Роботи Джеймса Кліра були представлені в журналі Time, в New York Times, Wall Street Journal і на CBS This Morning.

Крім того, Джеймс Клір є постійним доповідачем у компаніях зі списку Fortune 500 — Capital One, Cisco, General Electric, Honda, Intel, LinkedIn, Lululemon, McKinsey & Company, Merrill Lynch та багато інших.


Цікаві факти про Джеймса Кліра розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеймса Кліра українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джеймса Кліра. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джеймса Кліра саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джеймса Кліра українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джеймс Клір»

Одна відповідь до “Джеймс Клір”

  1. Avatar Каріне :

    Джеймса Кліра знаю давно – нажаль, на сайті тільки одна його книга, а в нього їх багато. Автор вартий уваги – у його творах дійсно гарні думки та поради, які допоможуть змінити життя. Варто їх починати читати, якщо бажаєш змін – тоді знайдеш тут дуже багато чого корисного і цікавого для себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *