Кращі рейтинги книг

Цікаві тематичні рейтинги книг для тих, хто шукає щось особливе

У кожного буває різний настрій, а тому і почитати сьогодні може хотітися щось романтичне і легке, а завтра сподобається ламати голову над розплутуванням складного злочину. Саме тому ми зібрали для вас рейтинги кращих книг в певних жанрах.

У нас ви можете завантажити захоплюючі художні і нехудожні зарубіжні та вітчизняні книги від російських і іноземних письменників. У списках ви знайдете як праці великих класиків, так і книги сучасних авторів, які допомагають впоратися з безліччю проблем, що зустрічаються на шляху у кожного з нас. Фентезі, романи, детективи – кожен знайде те, що йому до душі.

Тематичні добірки книг: що почитати?

Відправляєтеся в подорож? В дорозі можна скоротати час за прочитанням веселих і цікавих книг про пригоди. Здолала апатія і депресія? У нас є топ кращих книг по мотивації, піднятті самооцінки від популярних авторів з усього світу.

У рейтинг електронних книг входять твори, які полюбилися багатьох читає даних жанр літератури. Це обов’язково захоплюючих сюжет, реалістичні герої, маса пригод, небезпечних ситуацій, розумних думок, непередбачуваності.

Якщо ви не знаєте, що почитати, загляньте в розділ рейтингів, де ви точно знайдете кращі книги всіх часів від російських і зарубіжних авторів. Ви можете вибрати для себе літературу під настрій – і точно не будете розчаровані.

Книжкові добірки