Що почитати у відпустці

Що почитати у відпустці

О, це солодке слово – відпустка. Дорослі мріють про неї навіть дужче за школярів, які чекають канікули. Без неї неможливо витримати робочий ритм, бо кожній людині потрібен період відпочинку. У відпустці можна займатись своїми улюбленими справами – спати, смачно їсти, ходити на прогулянки, читати книги. Про що вони будуть, у якому жанрі, великі чи маленькі – це вже залежить від особистих літературних смаків.

Любовні романи, детективи, фентезі чи щось інше читають у будь-який час, але варто сказати, що пора року все ж трохи впливає на вибір літератури. Наприклад, влітку хочеться почитати на дозвіллі щось про море, пригоди, романтику, а взимку більше «тягне» до різдвяних, сімейних, затишних історій, які можна читати з горнятком гарячого чаю чи какао, загорнувшись у м’якенький пледик.

Відпочинок з класиками

Класика світової літератури – ось ще одна категорія книг, які багато хто любить перечитувати на відпочинку. Хоч їх сюжети вже й відомі, кожного разу знаходяться якісь нові нюанси, які раніше не помічались чи не сприймались. Це безсмертні літературні творіння, які гарантовано дарують задоволення і дозволяють зануритись у якусь особливу атмосферу.

На нашому порталі ви можете читати онлайн книги будь-яких жанрів від класиків і сучасних авторів, або ж скачати твори, які найбільше сподобались чи зацікавили. Наша віртуальна бібліотека відчинена завжди.

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на Що почитати у відпустці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

63 переглядів