«Чарівна крамниця»
Герберт Велз

Про книгу «Чарівна крамниця» Герберта Велз

“Чарівна крамниця” – один з найбільш парадоксальних і загадкових оповідань відомого англійського фантаста Герберта Веллза, автора романів “Людина-невидимка”, “Війна світів” і ін. Чарівна крамниця, куди Веллз приводить читача, відкриває свої двері не кожному. Це місце перетворень, метаморфоз, які так легко відбуваються з людиною в дитинстві і залишаються спогадами на все життя.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Чарівна крамниця» Герберта Велз українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Чарівна крамниця» Герберта Велз

Читати онлайн книгу «Чарівна крамниця» Герберт Велз українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Чарiвна крамниця
Герберт Велз


"Чарiвна крамниця" – один з найбiльш парадоксальних i загадкових оповiдань вiдомого англiйського фантаста Герберта Веллза, автора романiв "Людина-невидимка", "Вiйна свiтiв" i iн. Чарiвна крамниця, куди Веллз приводить читача, вiдкривае своi дверi не кожному. Це мiсце перетворень, метаморфоз, якi так легко вiдбуваються з людиною в дитинствi i залишаються спогадами на все життя.

Герберт Велз

Чарiвна крамниця

Я бачив Чарiвну крамницю здалеку кiлька разiв. Бувало, що я навiть проходив повз ii вiтрину, звiдки на мене дивилися рiзнi химернi вироби, магiчнi кулi, чарiвнi кури та ковпаки, ляльки для черевомовцiв, набори для фокусiв, колоди карт, якi на перший погляд здавалися абсолютно звичайними, та iншi подiбнi речi. Але я нiколи i не думав туди заходити, поки одного разу, практично без попередження, Гiп не потягнув мене за руку прямiсiнько до вiтрини i поводився так, що менi нiчого не залишалося, окрiм як зайти з ним всередину. Чесно кажучи, я навiть нiколи точно не знав, де знаходиться ця крамниця – простенька, нiчим не примiтна вiтрина на Рiджент-стрiт, мiж магазином картин i вiтриною з курчатами, вирощеними в запатентованих iнкубаторах – але, як виявилося, ось вона тут. Менi здавалося, що вона знаходиться десь ближче до Площi Пiкадiллi або за поворотом на Оксфорд-стрiт, або навiть десь у районi Холборн. Вона завжди виднiлася нiбито здалеку, була завжди, так би мовити, не по дорозi, вона завжди була чимось на зразок мiражу в пустелi. Але зараз я бачив ii зовсiм чiтко, я стояв прямо перед ii парадним входом, а Гiп своiм маленьким вказiвним пальчиком тицяв по вiтринi, вказуючи на ii рiзноманiтний вмiст.

«Якби у мене була купа грошей, – сказав Гiп, тицьнувши пальцем у «Зникаюче яйце», – я б купив собi це. А ще ось це», – вiн вказав на лялькове немовля, яке було неймовiрно схоже на справжне. «О, i ще ось це», – пухкий пальчик тягнувся до загадкового предмету, до якого додавалася записка з написом: «Купуй та дивуй своiх друзiв».

«Все, що ти покладеш пiд цей ковпак, зникне, – сказав Гiп, – я читав про це в книзi».

«А ось це, татку, «Зникаюча монета», тiльки вони поклали ii таким чином, щоб ми не бачили, як вона працюе».

Відгуки на книгу «Чарівна крамниця» Герберта Велз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Чарівна крамниця» Герберта Велз одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Чарівна крамниця» Герберта Велз у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1192 переглядів