Зарубіжна фантастика

Сортирувати за:

Назустріч пригодам з зарубіжної фантастикою

Книги зарубіжної фантастики – це можливість подорожувати в різні куточки планети або винаходити чудові еліксири, наказувати природними явищами і відправлятися в майбутнє або минуле. Цей жанр охоплює безліч тематик, тому припаде до смаку як любителям бойового екшену, так і шанувальникам соціальних драм і філософських міркувань.

Якщо ви хочете полоскотати собі нерви, в книгах зарубіжної фантастики ви знайдете багато гідних історій в жанрі хоррора, містики, психологічного трилера. Постапокаліптична тематика теж дуже популярна в сучасній фантастиці: віруси, хвороби, ядерні вибухи і інші загрози людству не залишать вас байдужими.

Багато творів фантастичного жанру стали не просто бестселерами, а класикою, легендами світової літератури. Деякі роботи були екранізовані, і ці фільми з популярними голлівудськими акторами отримали престижні нагороди. Співвідношення науки і моралі, боротьба з внутрішніми монстрами і пороками, баланс між матеріальними і духовними цінностями – ці та інші теми завжди злободенні в нашому суспільстві.

З книгами фантастики зарубіжних авторів читач не тільки відправляється в паралельні світи на пошуки пригод – він замислюється над соціальними і політичними проблемами, аналізує різні ідеології, звичаї і закони. Багато творів написано в жанрі антиутопії, і читач може порівняти суспільні ідеали, провівши власний літературний експеримент.

Краща добірка зарубіжної фантастики – на нашому сайті

В нашій онлайн-бібліотеці вас чекають захоплюючі книги з фантастичними сюжетами; деякі з них є першовідкривачами жанру. Також у нас ви зустрінете безліч новинок зарубіжної фантастики, створених як початківцями, так і легендарними письменниками – наприклад, Стівеном Кінгом, Деном Брауном, Пітером Уоттс …

Особливу увагу варто звернути на зарубіжну наукову фантастику – наші книги доведуть, що наукові дослідження і теорії можуть стати захоплюючим пригодою і навчанням. Може бути в майбутньому ці відкриття можуть стати реальністю. Генетика, анатомія, фізика, ботаніка, хімія, IT-технології – потенціал цих наук величезний, і талановиті автори, багато з яких – вчені та дослідники, розкривають його сповна.

Для юних читачів ми пропонуємо фантастичні сюжети в форматі казок, де можна побачити харизматичних і відважних персонажів, які борються за ідеї добра і честі. Світи велетнів і ліліпутів, безлюдні острови і вічна мерзлота, відкритий космос і інші планети – де тільки ви не побуваєте, вирішивши читати онлайн ці дивовижні книги.

Зайшовши на наш сайт, ви можете скачати безкоштовно будь твір в форматах: fb2, rtf, epub, txt. Наші відвідувачі можуть користуватися електронними матеріалами бібліотеки без реєстрації в будь-який зручний час. До ваших послуг – окремі романи, збірки оповідань і повістей або серії книг, з якими ви надовго поринете в захоплюючу атмосферу.