📜 Класика

Класика – для любителів вічного та прекрасного

Класична література – це цілий фундамент, на якому стоїть мораль і філософія, суспільні та особисті цінності, які завжди будуть актуальними. Світова класика представлена ​​в геніальних творах, з якими завжди відкриваєш щось нове, не втомлюючись дивуватися їхній багатогранності та глибині. У цьому вся жанрі літератури зібрано все найкраще, що можна передати людству.

Класичні романи завжди є актуальними. Вони торкаються тем, які ніколи не застаріють, незважаючи на політичні чи соціальні закони, віяння часу, модні тенденції. Класичні твори зазвичай містять кілька пластів проблем, тонкі психологічні портрети героїв, які сприймаються неоднозначно, детально прописаний історичний антураж. Це – величезна мистецька цінність, за яку нам будуть вдячні наші нащадки.

Цікаві класичні сюжети, безперечно, сподобаються молоді. Для підлітків підійдуть атмосферні історичні романи, сучасні книги класики, створені наприкінці минулого століття, включаючи зарубіжну та російську класику. Особливий акцент варто зробити на радянській літературі: книги про війну, подвиги, патріотизм, відданість, трепетне кохання та дружбу – це та ідеологія, на якій має виховуватися сучасне покоління.

Цікавими для підлітків будуть і історії про пристрасне та заборонене кохання, сімейні саги з інтригами та родовими таємницями, твори про свободу та незалежність, про переломні моменти історичних епох. Також ви знайдете в нашому каталозі книги про пригоди та подорожі, науково-фантастичну літературу – ці теми будуть зрозумілі та цікаві навіть дітям.

Класична художня література – це ті книги, які варто читати і дорослим, і дітям. Багато хто перечитує світову класичну літературу з віком, і кожен раз знаходить в ній щось цікаве та корисне для себе.

Класичні книги – те, що необхідно прочитати кожному!

Багато популярних класичних творів вивчаються у шкільній програмі, і це невипадково: у шкільні роки закладається фундамент правильного сприйняття світу, тому дітям та підліткам важливо сформувати правильні цінності, вибрати життєві пріоритети. Цей жанр допомагає у моральному вихованні найкраще. Школярі повинні навчитися аналізувати історію та сучасність, розумітися на персонажах та їх характерах, правильно оцінювати їхні вчинки.

Наша бібліотека пропонує величезну колекцію класики літератури, яка вивчається у школі, серед яких – романи та повісті зарубіжних та російських письменників, що підкорили серця читачів з усього світу. У списку книг нашого порталу ви зустрінете легендарні твори авторів XVIII, XIX та XX століть, античні та історичні твори, міфи, легенди та сказання різних народів.

Пропонуємо вам найкращі класичні твори літератури, що витримали безліч видань та екранізацій, що здобули престижні літературні премії. Чимало їх ми стали відкриттям і переломним моментом у культурі й мистецтві, а й у громадському, політичного життя. Шекспір, Ремарк, Діккенс, Пушкін, Чехов, Гюго, Маркес та інші талановиті письменники – це символи відродження та свободи, мудрості та правди, краси та глибини складу.

На нашому порталі ви можете читати онлайн книги класики безкоштовно та без реєстрації у будь-який зручний час. Також ми пропонуємо відвідувачам сайту скачати класику безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf – у найпоширеніших варіантах, що підходять для будь-якого пристрою. Доторкніться до вічного та прекрасного, але пам’ятайте, що таку літературу потрібно читати вдумливо та неквапливо, насолоджуючись красою мови та намагаючись охопити всю глибину сюжету.