«Оповідь про діжку та Історія Мартіна»
Джонатан Свіфт

Про книгу «Оповідь про діжку та Історія Мартіна» Джонатана Свіфта

Джонатан Свіфт розповідає історію трьох братів, яким батько лишив чудовий одяг і докладний заповіт, як його носити і берегти. Спочатку герої жили дружно і трималися батькових настанов, але потім взялися оздоблювати речі згідно з останньою модою. Щоразу брати знаходили виправдання новим прикрасам, тож зрештою не лишилося ані клаптика від первинної чистоти матерії. Кожен вирішив питання переступу заповіту по-своєму, і врешті-решт усі троє між собою пересварилися. Звісно, шанувальники Свіфта вже здогадалися, що автор не описує реальні пригоди дуже дивної родини, а іронічно переповідає всю історію християнської релігії, зокрема Реформації, постання Англіканської церкви і поширення кальвінізму. Пригоди перемежовують численні відступи: про егоїстичних критиків, хитрих авторів і навіть про континент, якого ніколи не існувало. Блискучий твір одного з найдотепніших авторів минулого.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Оповідь про діжку та Історія Мартіна» Джонатана Свіфта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Оповідь про діжку та Історія Мартіна» Джонатана Свіфта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

Рекомендації

32 переглядів