Книги для підняття самооцінки

Книги для підняття самооцінки

Самооцінкою у психології називають відчуття людиною самої себе, віру у свої можливості та здібності, оцінку власних дій і розуміння того, яке місце вона займає серед інших. Коли вона на високому рівні, людина почувається впевненою, її не лякає щось нове чи якісь труднощі. Вона знає, що зможе впоратись, з довірою ставиться до світу і людей навколо. Якщо ж на низькому, то ситуація виглядає протилежним чином.

На щастя, впевненість у собі можна розвивати, піднімаючи тим самим і самооцінку. Допомогти у цьому може психологічна література. Книги для підняття самооцінки актуальні як для жінок, так і для чоловіків, як для молоді, так і для дорослих. У них автори розповідають, від чого самооцінка залежить, як і коли починає формуватись, а головне – чому вона має таке важливе значення для людей.

Якщо читати онлайн таку літературу на нашому сайті, то можна дізнатись багато цікаво, краще зрозуміти себе і покращити своє життя. Бо люди, які вірять у себе, можуть досягти значно більшого. У книжках можна знайти не лише теорію, а й практичні завдання, різні вправи, спрямовані на підвищення самооцінки. А якщо їх заздалегідь скачати на нашому порталі собі на телефон чи інший пристрій, то читати буде ще зручніше.

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на Книги для підняття самооцінки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

166 переглядів