Мік Вікінг

Мік Вікінг

  • Дата народження: 1978 р.
  • Країна: Данія

Біографія Міка Вікінга

Мік Вікінг — один із найвпливовіших сучасних дослідників щастя. Він є автором кількох книг, у тому числі бестселерів New York Times: The Little Book of Hygge та The Little Book of Lykke. По всьому світу продано понад мільйон екземплярів більш ніж 35 мовами.

Мік є засновником та генеральним директором Дослідницького інституту щастя. Він відомий своєю здатністю доносити складні ідеї та теорії до широкої аудиторії та виступав більш ніж у 40 країнах світу.

Окрім роботи в Дослідницькому інституті щастя, він є данським науковим співробітником у Всесвітній базі даних щастя та членом консультативної групи з політики для Доповіді про глобальну політику щастя.

Мік Вікінг взяв участь у більш ніж 500 інтерв’ю у ЗМІ по всьому світу, включаючи The New York Times, The Guardian, The Times, VICE – HBO, China Daily, Figaro, Freakonomics, Monocle, BBC та CNN.

The Times назвала Мейка «Усміхненим Індіаною Джонсом» і, можливо, найщасливішою людиною у світі.


Цікаві факти про Міка Вікінга розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Міка Вікінга українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Міка Вікінга. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Міка Вікінга саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Міка Вікінга безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Мік Вікінг»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *