Цікаві книги, які варто прочитати

Цікаві книги, які варто прочитати

Сьогодні весь світ вже точно знає, хто такі українці і чого вони варті. Сміливістю, відвагою, героїзмом і патріотизмом українців захоплюються люди по всій планеті. Їх слухають, на них дивляться, про них читають, їх поважають. І мова не лише про тих, хто живе сьогодні, а й про тих видатних громадян України, які жили раніше і творили історію своєї країни – хто через політику, хто через літературу, хто через іншу діяльність.

Що почитати, якщо ти українець?

А що сьогодні слухають чи читають самі українці? Що їм хочеться бачити/чути/читати? Тут відповідь однозначна – якісну літературу. Хоча, звісно, цього хочеться кожній людині, яка розуміє, що така хороша книга. Написана вона може бути у будь-якому жанрі, але важливо, щоб її змістове наповнення підштовхувало до роздумів та аналізу інформації, змушувало замислитись про щось важливе і, можливо, навіть давало нові знання.

Художня література, яка варта уваги

Кожен рік у літературному світі з’являються нові імена, які швидко «загоряються», а потім так само швидко й зникають. Через кілька років про них ніхто вже й не згадає. Причин тому може бути безліч, але одна з найважливіших у тому, що не кожному автору вдається написати щось дійсно важливе і цікаве, те, що залишатиметься актуальним через десятки, а то й через сотні років.

Та все ж є сучасні українські книги які варто прочитати кожному, і розповідається у них про різні події. Десь про сучасне життя українців, а десь про минуле, яке теж було дуже непростим. Крім того, є цікаві художні книги, які варто прочитати за життя українською мовою, бо торкаються автори у них вічних і важливих тем. Тож радимо читати, поки є наснага і… хороші переклади.

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на Цікаві книги, які варто прочитати

Одна відповідь до “Цікаві книги, які варто прочитати”

  1. Avatar Теодорівна :

    Дійсно непогана добірка, є дійсно варті уваги книги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *