Цікаві книги для дівчат українською

Цікаві книги для дівчат українською

До певного віку (приблизно до 7-8 років) літературні смаки дівчаток і хлопчиків нічим не відрізняються, бо вони ще діти і їм просто цікаво слухати чи читати цікаві історії. Але потім, коли вони стають вже дорослішими і починають перетворюватись на підлітків, (це вік 9, 10, 11 років) все змінюється. Дівчатам стає цікаво щось одне, а їх одноліткам-хлопцям – інше, тому й літературу потрібно вибирати відповідну.

Цікаві книжки для дівчат-підлітків

У віці 12, 13, 14 років дівчата, як і хлопці, починають відчувати себе дорослішими, ніж раніше. Багатьом у цей період хочеться, щоб і дорослі їх так сприймали, але це буває далеко не завжди. Це етап великих змін – як внутрішніх, так і зовнішніх. А ще це період, коли буває важко зрозуміти власні бажання, а думок у голові так багато, що з ними важко впоратись. Тому на допомогу й приходить психологія, яку дівчата починають читати.

Звісно, це ще не ті психологічні книги, які читають дорослі, а інші – написані спеціально для молоді, яка лише починає пізнавати себе, інших та життя загалом. Там розповідається і про зміни настрою, і про спілкування з хлопцями, і про ставлення до самої себе, і багато про що ще. Будь-яка книжка для дівчат, у якій можна знайти відповіді на питання, що хвилюють, може стати чудовим помічником у підлітковому віці.

Художні книги для дівчаток

Обираючи художню літературу, дівчата вже звертають увагу на сюжет і на персонажів. Їх, можливо, не так сильно цікавлять якісь їх пригоди (хоча без цього буде занадто нудно), як спілкування між героями. Це можуть бути розповіді про компанії подружок, які разом потрапляють у якісь історії, або про якусь одну героїню чи героя, але спілкування з представниками протилежної статі там є обов’язково.

На нашому сайті ви знайдете чимало книжок для дівчат, які можна читати онлайн у будь-який час та ще й українською мовою. А якщо виникне потреба запастись літературою наперед, щоб було що почитати офлайн, у нас можна ще й скачати різні книги (і не лише для дівчат).

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на Цікаві книги для дівчат українською

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *