«Тисяча пам’ятних поцілунків (1000 пам’ятних поцілунків)»
Тіллі Коул

Про книгу «Тисяча пам’ятних поцілунків (1000 пам’ятних поцілунків)» Тіллі Коул


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Тисяча пам’ятних поцілунків (1000 пам’ятних поцілунків)» Тіллі Коул українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Тисяча пам’ятних поцілунків (1000 пам’ятних поцілунків)» Тіллі Коул

Цитата"Місяць у серцях – у посмішках сонце."
Цитата"Ось так я розбила власне серце через серце, яке щойно розбила. Через серце, яке так прагнула врятувати."
Цитата"життя – це не тільки те, що ми маємо зараз, тут, на землі."
Цитата"чула його шумне дихання, відчувала його м'ятне дихання на своєму обличчі і ще міцніше заплющувала очі. Він був неможливий"

Відгуки на книгу «Тисяча пам’ятних поцілунків (1000 пам’ятних поцілунків)» Тіллі Коул

3 відповіді до “Тисяча пам’ятних поцілунків (1000 пам’ятних поцілунків)”

  1. Avatar Andrey :

    Все було б файно, якщо б була можливість скачати книгу

  2. Avatar Інна :

    Яка ж мила та щира книжка! Я давно такого не читала! Мені ставало сумно, але сум не той, що хочеться плакати – це дещо інше, більш добре та приємне! Мені після прочитання було дуже добре на душі, а тому щиро рекомендую всім цю книжку!

  3. Avatar арішка :

    всім привіт! я хочу оцінити книгу «тисяча памʼятних поцілунків»! справді, мені дуже сподобалася ця книга, та історія. скажу по секрету… я плакала… ставлю їй 101010101991929292/10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

5355 переглядів