Сучасні любовні романи

Сортирувати за:
Бестселер
Опісля

Про що і про кого розповідають сучасні любовні романи?

Хочете пережити цілу любовну історію від початку і до кінця? Тоді варто читати любовні романи, написані сучасними авторами і про героїв, які живуть у нашій реальності. Будь-який любовний роман розповідатиме про стосунки чоловіка й жінки, тільки для сучасного характерним буде те, що події відбуватимуться у реаліях звичного для всіх життя, тому й герої можуть бути схожими на того, хто читає або на когось з його знайомих.

Сучасні романи про кохання розповідають як про людей із середнім достатком, так і про мільйонерів. Це, до речі, одна з популярних тем у цьому жанрі, бо багатьом подобається спостерігати за чиїмось заможним життям і мріяти про власне таке ж. Особливо цікаво, коли чоловік-багатій намагається завоювати серце неприступної і гордої, але не такої багатої дівчини.

Хоча буває й так, що мільйонер спеціально приховує правду про свої фінанси, щоб зрозуміти, що насправді подобається дівчині – він сам чи його гроші. Але правда з часом все одно відкривається, а от події далі можуть розвиватись по-різному.

Сучасні любовні історії для дорослих

Переглядаючи сучасні книги про кохання, можна помітити, що серед них зустрічаються твори з позначкою «18+». Це означає, що у сюжеті присутні відверті сцени еротичного характеру. Призначені такі твори лише для тих, кому вже виповнилось 18 років, а то й 21.

Історія кохання між героями у такій літературі доповнюється епізодами палкого кохання, описаних детально і емоційно. І хоч це специфічні твори, найкращі з них стають світовими бестселерами, а потім ще й основою для успішних кінофільмів.

Читаючи такі книжки, можна відчути емоції, яких у звичайному житті немає або ж їх занадто мало. А найголовніше, що у любовних романах, незалежно від подій основного сюжету, фінал все одно буде щасливим (що не завжди буває у реальному житті).

Для кого пишуться сучасні любовні романи?

Легко здогадатись, що основна читацька аудиторія – жінки, бо саме їм цікаво спостерігати за розвитком чужих стосунків, переживати усі ці пристрасті і чекати щасливого фіналу. Серед авторів теж більше жінок, аніж чоловіків, але бувають і виключення з правил.

Чи можуть чоловіки зацікавитись такою літературою? Так, декому й справді буває цікаво, особливо, якщо там є закручений сюжет і гарно прописаний головний герой. Але дівчат і жінок такі романи все ж приваблюють більше.

Де почитати зарубіжні та сучасні українські романи про любов?

Наш сайт надає можливість читати онлайн безкоштовно сучасні любовні романи усім бажаючим, незалежно від статі.

А ті, хто надає перевагу читанню офлайн, можуть скачати безкоштовно сучасні романи у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на будь-який електронний пристрій.