«Просто гра»
Світлана Талан

Про книгу «Просто гра» Світлани Талан

Ілля – простий автослюсар. Що він міг дати доньці заможного підприємця? Кохання? Звучить романтично, але без фінансового підґрунтя ця казка швидко скінчиться. Щоб розпочати свій бізнес, Ілля наважується попросити грошей у кримінального авторитета на прізвисько Латиш. Але «ділова угода» завершується кримінальними розбірками. До гри несподівано долучається Марго, дружина Латиша. Вона рятує хлопця, тікаючи разом із ним. Шляху назад немає. Там лишилося все, чим жив Ілля: його кохана та їхня ненароджена дитина. Тепер він – утікач. Але Ілля не сам. Він відчуває, як без бою віддає своє серце Марго, закохуючись у цю небезпечно привабливу жінку. Ілля гадає, що Марго врятувала його. Але навіщо – знає лише вона…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Просто гра» Світлани Талан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Просто гра» Світлани Талан

Читати онлайн книгу «Просто гра» Світлана Талан українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Просто гра
Свiтлана Олегiвна Талан


Ілля – простий автослюсар. Що вiн мiг дати доньцi заможного пiдприемця? Кохання? Звучить романтично, але без фiнансового пiдгрунтя ця казка швидко скiнчиться. Щоб розпочати свiй бiзнес, Ілля наважуеться попросити грошей у кримiнального авторитета на прiзвисько Латиш. Але «дiлова угода» завершуеться кримiнальними розбiрками. До гри несподiвано долучаеться Марго, дружина Латиша. Вона рятуе хлопця, тiкаючи разом iз ним. Шляху назад немае. Там лишилося все, чим жив Ілля: його кохана та iхня ненароджена дитина. Тепер вiн – утiкач. Але Ілля не сам. Вiн вiдчувае, як без бою вiддае свое серце Марго, закохуючись у цю небезпечно привабливу жiнку. Ілля гадае, що Марго врятувала його. Але навiщо – знае лише вона…

Светлана Талан

Просто гра© Талан С. О., 2021

© Depositphotos.com / ArturVerkhovetskiy; Marushy99; ezhenaphoto, обкладинка, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021


* * *


Усе наше життя – гра, а люди в нiй – актори.

    Вiльям Шекспiр

Алла Володимирiвна залишилася в кабiнетi сама. Вона повернула ключ у дверях, смикнула за дверну ручку i впевнилася, що дверi замкненi. Повiльно пiдiйшла до стола, вiдсунула нижню шухляду, дiстала пачку цигарок, просунула руку вглиб – намацала запальничку. Жiнка кинула палити вже два десятки рокiв тому i лише тодi, коли нервове напруження досягало крайньоi межi, дозволяла собi викурити одну цигарку. Сьогоднi був такий випадок. Алла Володимирiвна пiдiйшла до вiдчиненого вiкна, чиркнула запальничкою, затяглася.

Усе свое життя вони з чоловiком присвятили вихованню единоi доньки Наталочки, Нати, Наточки. Усе, чого вона сама досягла у своему життi, було заради щастя доньки, ii майбутнього, але час вiд часу на долю любоi дитини припадали новi випробування.

«Чому так?» – не раз питала вона себе.

Вiдповiдi не знала, але завжди в час випробувань подумки поверталася в той день, коли Наталя сповiстила, що вагiтна, а вона необдумано, спересердя, кинула iй:

– Та хай горять у пеклi отi моi онуки!

Скiльки себе лаяла пiзнiше за це – не злiчити! Але, напевно, Божi ворота були вiдчиненi, коли з ii язика зiрвалися цi страшнi слова.

Відгуки на книгу «Просто гра» Світлани Талан

Одна відповідь до “Просто гра”

  1. Avatar Оксана :

    Як я можу в повному обсязі прочитати цю книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Просто гра» Світлани Талан одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Просто гра» Світлани Талан у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1898 переглядів