«Невдаха»
Анатолій Сергієнко

Про книгу «Невдаха» Анатолія Сергієнко

«Невдаха» — твір про двох закоханих, що перебувають у щасливому, здавалося б, шлюбі, з часом перетворюють своє життя на постійні докори й страждання, хоча кожен з них розуміє, що любов ще не згасла. Автор крок за кроком досліджує характер і психологічно вмотивовані вчинки людини, яка пройшла неабияку школу життя, в будь-яких ситуаціях залишається чесною, порядною, але вважає себе… невдахою. Чи справді головний герой твору Іван Цибрак є невдахою — про це судити читачеві.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Невдаха» Анатолія Сергієнко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Невдаха» Анатолія Сергієнко

Читати онлайн книгу «Невдаха» Анатолій Сергієнко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Невдаха
Анатолiй Сергiенко


«Невдаха» – твiр про двох закоханих, що перебувають у щасливому, здавалося б, шлюбi, з часом перетворюють свое життя на постiйнi докори й страждання, хоча кожен з них розумiе, що любов ще не згасла. Автор крок за кроком дослiджуе характер i психологiчно вмотивованi вчинки людини, яка пройшла неабияку школу життя, в будь-яких ситуацiях залишаеться чесною, порядною, але вважае себе… невдахою. Чи справдi головний герой твору Іван Цибрак е невдахою – про це судити читачевi.

Анатолiй Сергiенко

Невдаха

1


– У тебе розум дитини, i не вистачае одноi клепки, – казала моя колишня дружина. – У сорок рокiв втратити таке мiсце роботи, кинути сiм'ю, дитину, влаштуватись працювати сторожем Бог зна де, може людина тiльки психiчно ненормальна. Що в тебе гуляв вiтер у головi в двадцять рокiв, я знала, але не сподiвалася, що в сорок вiн гулятиме iще дужче.

Звичайно, вона мае рацiю. Я згоджуючись, кивав головою, наступаючи лiвою ногою на праву, намагаючись затулити розiрвану шкарпетку, бо великий палець з жовтим не зрiзаним нiгтем визирав крiзь ремiнець босонiжка. Палець та роздерту шкарпетку я уздрiв тодi, коли переступав порiг кабiнету директора, i ще бiльше переполошився, побачивши у м'якому глибокому крiслi для вiдвiдувачiв Ольгу. Навiщо вона приiхала? І чому одна, без Іванки? За три днi донцi сповниться чотирнадцять. Доросла дiвчинка, восьмикласниця. Довго метикував над подарунком. Їздив до мiста, ретельно обстежив крамницi. Щось би iмпортне купити, щоб здивувати i маму, i доню. Щоб зрадiла Іванка, щоб сподобалося Ользi. Нехай знае, що у мене е смак i грошей для дитини не шкода. Хоча iмпортним Ольгу тепер не дуже й здивуеш. Нарештi надибав на югославську сукенку. Терпляче вiдстояв довжелезну чергу. Пiдписав кольорову листiвку з видом нашого пансiонату, привiтавши Іванку з днем народження, спакував бандероль, i швиденько на пошту. Подарунок, виходить, одержали вчасно, бо й про адресу з листiвки довiдались. Бач, приiхала. Мабуть, встигла вже й перебалакати з директором. Мовляв, кого вiн у себе пригрiв? Людину несерйозну, легковажну. Нехай, менi байдуже.

Відгуки на книгу «Невдаха» Анатолія Сергієнко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Невдаха» Анатолія Сергієнко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Невдаха» Анатолія Сергієнко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

361 переглядів