«Пригоди українців у Анталії»
Антін Щегельський

Про книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Нова повість Антіна Щегельського — це захоплююча розповідь про романтичні пригоди колег по цеху – українських журналістів, яким пощастило цілий тиждень поєднувати роботу із приємним відпочинком у п’ятизірковому туристичному раю. Вони сповна користаються усіма принадами ненав’язливого турецького сервісу, пиячать, фліртують, скачуть у гречку і навіть ніжно закохуються.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Читати онлайн книгу «Пригоди українців у Анталії» Антін Щегельський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Пригоди украiнцiв у Анталii
Антiн Щегельський


Нова повiсть Антiна Щегельського – це захоплююча розповiдь про романтичнi пригоди колег по цеху – украiнських журналiстiв, яким пощастило цiлий тиждень поеднувати роботу iз приемним вiдпочинком у п’ятизiрковому туристичному раю. Вони сповна користаються усiма принадами ненав’язливого турецького сервiсу, пиячать, флiртують, скачуть у гречку i навiть нiжно закохуються.

Антiн Щегельський

Пригоди украiнцiв у Анталii

Коли тебе тягне до жiнки, а ii – навзаем – значить, зустрiлися два психози, якi працюють на однiй частотi.

    Кобель Серьога


Депресiя чи хандра, а лiкуватись треба сексом


У гонитвi за примарою заможностi й достатку Микола уже давно забув, коли востанне був у вiдпустцi. Вiн уперто намагався досягнути успiху там, де це не вдавалося його колегам. Тож вiдколи став головним редактором бiзнесовоi газети, взагалi не вiдпочивав. Робота не вiдпускала навiть на вихiднi. Але й працюючи у такому темпi, Микола не мiг наздогнати свою удачу. Тiльки iз року в рiк накопичувалася втома. І ось настав час, коли вона перейшла у хронiчну. Хоч за що б вiн брався, усе падало з рук.

Микола зовсiм збайдужiв до життя. Вiн хотiв лише одного – виспатись. А тут ще, як на лихо, почалося весняне безсоння. І те безсоння катувало його навiть бiльше, нiж втома. Бо цiлiсiнький день на роботi злипалися очi. А уночi, варто було лягти у лiжко, навалювалися спогади про речi, якi кожен чоловiк волiе краще нiколи не згадувати. Й вiн до самiсiнького ранку крутився у постелi, благаючи Бога про сон. На душi було так гидко i тоскно, що хоч руки на себе накладай. Зрештою, про все це вiн розповiв лiкарю.

– У вас справжнiсiнька депресiя, – констатував той.

– То по Америках та Європах бувають депресii, – заперечив Микола. – А у нас звiдкiля такi панськi витребеньки? Може, у мене звичайна хандра?

– Депресiя чи хандра – великоi рiзницi немае, – скрушно мовив лiкар. – Бо лiкуватися однаково треба. Я не буду вас труiти всiлякими там антидепресантами – пiгулок наковтатися ще встигнете. Спершу спробуйте змiнити обстановку. Поiдьте десь у село. Або ще краще вiзьмiть вiдпустку та й махнiть iз дружиною на море. Напровеснi, поки ще не почався сезон, путiвки недорогi.

Відгуки на книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

519 переглядів