Дженніфер Л. Арментраут

Дженніфер Л. Арментраут

  • Дата народження: 11.06.1980
  • Країна: США

Біографія Дженніфер Л. Арментраут

Дженніфер Л. Арментраут (також відома під псевдонімом Дж. Лінн) — сучасна американська романістка, авторка романов для дорослих та фентезі. Кілька її творів увійшли до списку бестселерів The New York Times.

Її вважають «гібридним» автором, вона успішно публікувала самвидав, зберігаючи активні контракти з невеликими незалежними видавництвами та традиційними видавцями.


Цікаві факти про Дженніфер Л. Арментраут розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Дженніфер Л. Арментраут українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Дженніфер Л. Арментраут. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Дженніфер Л. Арментраут саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Дженніфер Л. Арментраут українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Дженніфер Л. Арментраут»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *