Кров і попіл

Серія книг «Кров і попіл»

Опис серії книг «Кров і попіл» Дженніфер Л. Арментраут

Серія «Кров і попіл» Дженніфер Л. Арментраут написана у жанрі романтичного фентезі. Авторка відійшла від давньогрецьких богів та інопланетян, і вирішила переключитися на тему Середньовіччя. Книги дуже цікаві та динамічні – тут є і пригоди, і магія, і кохання.

Поппі – головна героїня, яка приречена на самотність. Вона недоторкана з самого дитинства – її ніхто не помічає, вона не може розраховувати на стосунки, кохання. Але все змінюється у якийсь момент. Одного разу гвардієць Хоук був удостоєний честі бути пов’язаним із дівчиною. У результаті Поппі починає взагалі сумніватися в тому, що її оточує – здається, що всі зовсім не так, як їй вселяли змалку.

Саме Хоук допомагає їй зрозуміти та побачити те, як все відбувається насправді. Разом вони йтимуть по життю, а перед дівчиною буде величезна кількість випробувань, які потрібно пройти гідно. Але в результаті все може погіршитися ще більше.

Чи не виявиться так, що дівчина взагалі закохалася у того, кого насправді не існує? З кожною новою книгою Поппі потрібно мати справу з новими випробуваннями. Чим же все скінчиться? Чи буде вона щасливою? Чи знайде вона кохання? Що станеться із Хоуком? Про це ви зможете читати в цій приголомшливій серії.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Кров і попіл» Дженніфер Л. Арментраут розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Кров і попіл» Дженніфер Л. Арментраут українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Кров і попіл»

Одна відповідь до “Кров і попіл”

  1. Avatar Яна :

    Кров і попіл – цікава серія, яку я прочитала дуже швидко. Буду ще шукати щось подібне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *