Зарубіжні любовні романи

Сортирувати за:
Бестселер
Опісля

Книги про любов від зарубіжних письменників та їх особливості

Впевнені, колись ви вже читали зарубіжні романи про кохання і могли побачити, що в них є як відмінності від романів такого ж жанру, але вітчизняних, так і дещо схоже. Якщо говорити про спільне, то це, звісно ж почуття, бо всі люди на планеті, незалежно від того, у якій країні вони живуть, кохають і страждають однаково. Та й не дарма ж у народі кажуть, що «мова кохання» зрозуміла скрізь і усюди.

Що ж стосується відмінностей, то мова насамперед йде про особливості життя у різних країнах та містах. Наприклад, мешканці Нью-Йорку будуть трохи інакше мислити, ніж мешканці якось українського села чи маленького містечка. У мешканців Риму чи Парижу теж будуть свої характерні особливості, які виражатимуться у поведінці, звичках і мисленні.

Кохання – це те, що спільне для всіх, але умови, в яких живуть герої, відрізняються, як і їх національна свідомість (ментальність) що має свій вплив на сюжет того чи іншого твору. Тому зарубіжні книги про любов занурюють читачів у іншу культуру і показують життя людей в інших умовах.

Чому зарубіжні книги про кохання такі популярні?

Історія, яка змушує співпереживати, викликає емоції і нагадує про те, яким палким і пристрасним буває кохання, не може залишитись без уваги. Особливо така література подобається молодим дівчатам і жінкам, бо з її допомогою можна прожити скільки завгодно любовних історії, вийти заміж і розлучитись без шкоди для особистого життя, завоювати серце якогось красеня і стати учасницею інших романтичних пригод.

Захоплюючі і цікаві романи зарубіжних письменників дарують години задоволення і залишають по собі приємний «післясмак» у вигляді фантазій та переживань романтичного (а то й еротичного) характеру. І це теж одна з причин високої популярності любовних романів – вони створюють своєрідну казку для дорослих, у реальність якої так хочеться повірити (особливо чутливим дамам).

Де читати історії про любов?

Пропонуємо читати онлайн зарубіжні любовні романи українською на нашому сайті. Тут ви знайдете як класику, так і сучасні бестселери (деякі з яких вже навіть екранізовано).

А у тих, хто збирає власну бібліотеку електронних книг, є можливість скачати безкоштовно зарубіжні любовні романи українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи інший пристрій, щоб поповнити свою колекцію.