Джулія Квінн

Джулія Квінн

  • Дата народження: 12.01.1970
  • Країна: США

Біографія Джулії Квінн

Джулі Поттінгер, більш відома під псевдонімом Джулія Квінн, — американська авторка бестселерів історичної любовної літератури. Її романи були перекладені на 41 мову і 19 разів з’являлися в списку бестселерів The New York Times. Джулію Квінн введено до Зали слави письменників-романтиків Америки. Її серія романів про Бріджертонів була адаптована для Netflix компанією Shondaland.


Цікаві факти про Джулії Квінн розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джулії Квінн українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джулії Квінн. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джулії Квінн саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джулії Квінн безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джулія Квінн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *