Бріджертони

Серія книг «Бріджертони»

Опис серії книг «Бріджертони» Джулії Квінн

Серія «Бріджертони» Джулії Квінн розповість різні історії про сімейство Бріджертон. І це історії про кохання – несподіване та спекотне, нещасне та з безліччю перешкод та випробувань. Кожна просочена таємницями, інтригами, і навіть загадками самого сімейства.

У першій частині ви дізнаєтеся про те, як може несподівано виникнути кохання там, де на нього зовсім не чекали. Він – ловелас та холостяк. Він не звик бути скований серйозними стосунками. Вона дуже мила, одна з Бріджертонів. Їй потрібен багатий та перспективний наречений, а йому – свобода. Але вони все ж таки вирішують почати гру, яка призводить до несподіваного фіналу.

У другій частині буде розповідатися про Ентоні Бріджертона, який вирішив завести сім’ю. І він знайшов ту, з якою готовий зв’язати себе узами шлюбу. Ось лише старша сестра дівчини категорично проти. Причому настільки, що оголошує війну Бріджертону – вона всіляко перешкоджає тому, щоб він зустрічався з її сестрою. І все доходить до такого загострення пристрастей, поки несподівано не спалахує кохання.

І таких історій в серії дуже багато – їх поєднують герої з однієї родини. У кожного своя доля, своє життя, свої трагедії та щасливі моменти. Відірватися неможливо!

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Бріджертони» Джулії Квінн розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Бріджертони» Джулії Квінн українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Бріджертони»

Одна відповідь до “Бріджертони”

  1. Avatar Stefany :

    Ще не прочитала всю серію Бріджертони, але вже можу сказати, що мені вона дуже подобається! Небанальні історії, є своя атмосфера, цікаві герої! Точно прочитаю всю серію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *