«Самотність у Мережі»
Януш Вишневський

Про книгу «Самотність у Мережі» Януша Вишневського


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Самотність у Мережі» Януша Вишневського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Самотність у Мережі» Януша Вишневського

ЦитатаСамотнім буваєш лише тоді, коли на це є час.
ЦитатаПлакати треба, коли ніхто не заважає. Тільки тоді від цього отримуєш радість.
ЦитатаНемає нічого несправедливішого, ніж сумувати за кимось без взаємності.
ЦитатаМоже, хотіти лягти з кимось у ліжко не найважливіше, може, значно важливіше прокинутися разом зранку і приготувати один одному чай?

Відгуки на книгу «Самотність у Мережі» Януша Вишневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1274 переглядів