Легка проза

Сортирувати за:

Легка проза – приємний відпочинок з користю

Іноді читання може бути складною роботою, наприклад, якщо це наукова література. Але існують і книжки для відпочинку. Чому їх можна так назвати? Бо написані вони легкою мовою і дуже швидко читаються.

Героями легкої прози можуть бути люди будь-якого віку, професії та соціального статусу. А події з ними можуть відбуватись найрізноманітніші: хтось шукає сенс життя, хтось – кохання, а комусь просто потрібен відпочинок від рутинних справ, тому він (або вона) вирушає у подорож, щоб отримати нові враження, познайомитись з новими людьми і краще пізнати себе.

Легкі книги для читання мають одну важливу особливість – у них завжди щасливий фінал. Людина, читаючи твір, написаний легкою прозою, навіть отримує користь, бо її настрій покращується, а погляд на життя стає оптимістичнішим.

Хто зазвичай обирає легку прозу?

Хоч серед таких творів багато історій романтичних, де розповідається про розвиток стосунків між закоханими, любовна лінія не завжди в центрі сюжету. Там ще можуть бути різні пригоди або навіть трохи детективчика.

Читати легку прозу можуть як жінки, так і чоловіки, і кожен там може знайти щось на свій смак. Одним буде цікавіше історія про кохання, а іншим – про самопізнання. Та й серед авторів зустрічаються представники обох статей, тому це універсальна література, призначена дарувати приємні враження і залишати по собі «слід» із позитивних емоцій.

Де почитати легкі прозові твори?

Шукаєте в інтернеті місце, де можна читати онлайн безкоштовно легку літературу українською? На нашому сайті є цілий розділ з такою літературою, де зібрані і новинки, і бестселери, і просто цікаві твори різних авторів.

Окрім того, у нас можна скачати безкоштовно легку прозу українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи будь-який інший електронний пристрій, з якого зручно читати, щоб улюблені книжки були під рукою.