Книжки – це маленькі історії, пригоди. У них можна поринути з головою, забувши про всі свої проблеми, або, навпаки, знайти відповіді на питання, які тебе мучать. Але сучасний світ надто швидкий, активний, і знайти час на книгу стає дедалі складніше.
Книга «Щоденник книгаря» Шона Байзелла розповість історію одного букіністичного магазину, де є величезна кількість книг, розташованого в Шотландії. Головний герой Шон Байзелл мав сміливість придбати його, але тепер на магазин давить Амазон, та й люди стали читати менше.
У цій книзі зібрано різні історії, які трапилися всередині цього магазину протягом одного року. Найнезвичніші книжкові замовлення, фанатичні та похмурі клієнти – головному герою є чим поділитися зі світом.
Коли читаєш цю книгу, стає так само затишно, як і в цій крамничці. Хочеться сісти у затишне крісло та насолодитися дивовижним книжковим світом, який існує лише у таких цікавих та атмосферних магазинах.
А ще сама Шотландія надає колориту цій історії – тут і люди інші, і інша атмосфера. І у все це можна з головою поринути, якщо почати читати цей твір. Чашка гарячого чаю, зручне крісло і ця історія – гарний настрій вам забезпечено!
Кумедні мемуари, присвячені одному року роботи власника книгарні у маленькому містечку Шотландії.
«Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори й вікторіанські маєтки.
Ми опиняємося в крамниці із сотнею тисяч книжок, що ледве зводить кінці з кінцями. Над нею нависає примара всюдисущого Amazon, який ще дужче розростається й витісняє маленькі книгарні. У всьому цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство та сміливість придбати крамницю й долучитися до, на перший погляд, романтичної професії книгаря. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про невпинні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами — буркунами й натхненниками, людьми, які життя не тямлять без книжок, і тими, що шукають привід посваритися.
Книжка для найширшого кола читачів, для всіх, хто любить книжки, захоплюється мемуарами.
Ці дотепні мемуари покажуть, що професія книгаря — це не ідилія, але точно любов на все життя.
Відгуки про «Щоденник книгаря»
У дивовижному сардонічному стилі Байзелл розповідає про повсякденну боротьбу книгаря за існування: спілкування з працівниками, вражаючу різкість клієнтів, тривогу, яку він завжди відчуває, коли проходить повз небажані книжки.
– Guardian
Це мудрі й дотепні мемуари власника віґтаунської книгарні, описані дуже жваво й мудро.
– Publishers Weekly
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Щоденник книгаря» Шона Байзелла та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Щоденник книгаря» Шона Байзелла : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Щоденник книгаря» Шона Байзелла і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Цитати з книги «Щоденник книгаря» Шона Байзелла
Хай у вас хоч сто тисяч книжок акуратно розсортовано й розставлено полицями у світлій теплій книгарні, але варто втулити в темний, холодний, погано освітлений закуток закриту коробку — і покупці налетять саме на неї.
Самозванців навіть вираховувати не треба: зайшовши до книгарні, вони одразу представляються «людьми книжки» й пориваються розповісти, як «люблять книжки», а ще носять футболки й сумки з гаслами про те, як вони обожнюють читати. Розпізнати їх легко: вони ніколи, взагалі ніколи нічого не купують.
Скачати безкоштовно книгу «Щоденник книгаря» Шона Байзелла
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.