Біографії і Мемуари

Сортирувати за:

Біографії видатних людей: чому їх корисно читати?

Дивлячись на відомих та успішних особистостей, складається враження, що їм все дається дуже легко, а до своєї вершини вони дійшли без перепон та будь-яких труднощів. Та це лише на перший погляд, бо за блискучим фасадом може ховатись реальність, яка багатьох здатна навіть налякати. От для того, щоб інші зрозуміли, що шлях до успіху не буває простим, видатні люди самі пишуть автобіографії або ж хтось інший пише про них біографічні книги.

Читаючи таку літературу, можна дізнатись, що той, ким захоплюється весь світ, колись, наприклад, жив у злиднях і не мав навіть їжі. Або ж у людини мав бути зовсім інший професійний шлях, але несподівано вона спробувала себе в іншій справі і зрозуміла, що має талант. І з особистим життям у видатних і знаменитих не завжди все так легко й просто, як може здаватись зі сторони.

Коли звичайна людина дізнається якісь цікаві факти про життя когось відомого, це може не лише розширити її світогляд, а ще й вселити віру у власні сили, надихнути на щось, підштовхнути до активніших дій у власному житті. А це якраз та користь, яку несе у собі біографічна література.

Мемуари: що це і чим вони відрізняються від біографії?

Зазвичай, коли людина робить записи в особистому щоденнику, вона вірить у те, що їх ніхто більше не буде читати. Але якщо це щоденник знаменитості чи якоїсь видатної особистості, то все те, що у ньому записано, цікавить інших, бо це можливість краще пізнати того, хто його вів.

Особисті листи, записи у щоденнику – все це мемуари. Якщо у біографії розповідається про події, то у мемуарах – про внутрішні переживання та емоції, які виникали у тих чи інших ситуаціях.

Де знайти літературу?

На нашому сайті ви знайдете біографічні книжки, серед яких є й ті, які призначені для дітей, бо починати знайомство з цікавими людьми можна і в дитинстві. Тут кожен бажаючий може читати онлайн Біографії і Мемуари українською у будь-який час.

На цьому ж ресурсі є можливість скачати біографії відомих людей українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон, щоб не переривати читання навіть офлайн.