Сучасна зарубіжна література

Сортирувати за:
Бестселер
Опісля

Нове покоління світових авторів в сучасній зарубіжній літературі

Великі потрясіння, що відбуваються в житті людства невідворотно відображаються в культурі. Поява сучасної зарубіжної літератури 21 століття тягнеться з середини ще минулого сторіччя, коли модернізм почав втрачати свої позиції серед письменників та митців. Шалений прогрес на науковому поприщі не відповідав прогресу культурному, що зумовило відповідь з боку письменників по всьому світу. Всеохоплюючим явищем в сучасній зарубіжній літературі став постмодернізм, який визначає вигляд книг провідних авторів.

Головні особливості книг сучасної зарубіжної літератури

Проблематика пошуку чогось нового постає не вперше перед письменниками різних часів та народів. Проте характер цієї проблеми наприкінці ХХ столітті значно відрізнявся від всіх попередніх епох. Розчарування в канонах минулих епох разом з пошуком чогось дійсно нового призвело до стирання межі між жанрами та витворенням на їх основі сучасних зарубіжних книг. Останні захоплюючі не лише в своєму новаторстві, але й в численних нововведеннях, доданих туди їх авторами.

Важливою особливістю постмодерніської літератури була нелінійність сюжетів разом з разючим зменшенням загальної кількості табуйованих тем. Внаслідок цього з’явились такі жанри, як чорна комедія або ж пародійна чи сатирична література. Разом з тим, особливе місце почали займати фентезі та науково-фантастична тематика.

З часу їх появи в списках сучасних зарубіжних книжок вони складають велику частку найпопулярніших історій. Почавши читати онлайн сучасну світову літературу, кожен має можливість обирати з тисячі найрізноманітніших історій найкращу.

Зміни не оминули навіть літературу для дітей, що за останні десятиліття встигла набути чималих рис, що не притаманні схожим творам в минулих епохах. Головною причиною цього стала глобалізація, коли історія з іншої частини світу доступна кожному з батьків, які можуть порекомендувати її своїй дитині.

Шукайте нове та захоплюйтесь ним, а скачати безкоштовно твори сучасної зарубіжної літератури українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон можна, скориставшись нашим електронним ресурсом.