Фредрік Бакман

Фредрік Бакман

  • Дата народження: 02.06.1981
  • Країна: Швеція

Біографія Фредріка Бакмана

Фредрік Бакман – відомий шведський письменник, книги якого стали бестселерами. Фільм, знятий за однією з них, кілька разів номінувався на Оскар («Брітт-Марі була тут»). І справа не тільки в таланті однієї людини, а в тому, як сильно вона вірила в себе, не дивлячись ні на що йшла до своєї мети, багато разів одержуючи відмови і критику.

Про ранні роки

Мало відомо інформації про дитинство та юність майбутнього письменника. Він народився 1981 року в Стокгольмі у Швеції. Вибрав спеціальність релігієзнавець, проте не довчився – кинув навчання та подався працювати далекобійником.

У 2006 році вирішив спробувати себе в ролі журналіста та письменника, почавши працювати у періодичному виданні у своєму ж місті. Пізніше його нотатки з’явилися у столичному журналі Швеції.

Вже в 2008 році він завів власний блог, і перший пост був про підготовку його весілля. Люди стали читати історії незвичайної та веселої людини. Якось у його оповіданнях став фігурувати персонаж Уве – це сусід його колеги, який був похмурим і сердитим. І читачам блогу він так сподобався, що вони попросили написати про книгу Уве. І, як уже можна здогадатися, ця книга вийшла під назвою «Друге життя Уве».

Про літературний шлях

Книга про Уве була написана у 2012 році і Фредрік Бакман одразу ж розіслав екземпляри у видавництва. Але в результаті не отримав жодної відповіді – компанії навіть не турбували себе відправити відмову.

Але Фредрік не впадав у відчай, і написав другу книгу «Довідник для криворуких водіїв». До того ж зробив це дуже швидко. І видавництво «Форум» зацікавилося цією історією. Фредрік – дуже наполеглива людина, яка вміє переконувати. Ось і цього разу він переконав надрукувати не одну книгу, а одразу дві – про Уве теж. Видавництво чинило опір, але все ж таки погодилося. Проте письменника не хотіли пускати на книжковий ярмарок – вони вважали, що успіху його книжки не матимуть.

Але Фредрік все одно вирушив на ярмарок із підтримкою книжкової мережі Bokia, яка назвала книгу про Уве – найкращою книгою місяця. У результаті черга за автографом до письменника була нескінченною.

Так буркотливий персонаж Уве забезпечив своєму творцю безбідне життя до кінця його днів. Книга мала величезний успіх і в Швеції, і далеко за її межами.

Автор пише або про дітей, або про людей похилого віку. Він любить їхню безпосередність і відкритість – такі персонажі роблять і говорять те, що хочуть і що думають насправді. Фредрік вважає, що він дуже схожий на них.

Про своє особисте життя письменник не любить говорити, а тому тільки відомо, що він одружений і має двох дітей – дочку і сина. Сьогодні він продовжує працювати над власним блогом та займається письменницькою діяльністю.


Цікаві факти про Фредріка Бакмана розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Фредріка Бакмана українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Фредріка Бакмана. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Фредріка Бакмана саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Фредріка Бакмана українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Фредрік Бакман»

Одна відповідь до “Фредрік Бакман”

  1. Avatar Bonia :

    Книги Фредріка Бакмана читаю вже давно – це один з моїх найулюбленіших авторів! Рекомендую всі його твори!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *