«Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете»
Ірена Карпа

Про книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи

Цитата…якщо вам трапиться нагода вийти заміж задля набуття досвіду,тренування, якщо хочете – чом би ні? На щастя, уявлення про те, що шлюб – це коли треба терпіти і мучитися, бо це раз і назавжди, канув у макабричне минуле
Цитата…світ без мужиків був би наповнений щасливими, товстими й волохатими бабами.
Цитата…мужику ви потрібні тоді, коли вас страшно втратити.
ЦитатаЩастя – воно в нас під ногами, а не в довгостроковій перспективі… ми з юності мусимо вчитися бути щасливими самі з собою. Тоді щастя дивовижним чином притягується до нас саме.

Відгуки на книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

984 переглядів