«Води слонам»
Сара Груен

Про книгу «Води слонам» Сари Груен

Джейкоб сумлінно відвідував лекції в університеті та готувався до скромної кар’єри доктора ветеринарної медицини. Та в долі були свої плани щодо нього. Втративши все, хлопець у буквальному сенсі вскочив у потяг – як виявилось згодом, цирковий. Саме цирк подарує йому друзів, кохану, професію і навіть слониху! Саме цирк навчить його протистояти злу і нічого не боятися. Через 70 років Джейкоб до найменших дрібниць згадає цю неймовірну мандрівку, ні про що не шкодуючи.

Яскрава, драматична, щемлива історія з геть несподіваним і життєствердним фіналом.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Води слонам» Сари Груен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Води слонам» Сари Груен

Читати онлайн книгу «Води слонам» Сара Груен українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Води слонам
Сара Груен


Джейкоб сумлiнно вiдвiдував лекцii в унiверситетi та готувався до скромноi кар’ери доктора ветеринарноi медицини. Та в долi були своi плани щодо нього. Втративши все, хлопець у буквальному сенсi вскочив у потяг – як виявилось згодом, цирковий. Саме цирк подаруе йому друзiв, кохану, професiю i навiть слониху! Саме цирк навчить його протистояти злу i нiчого не боятися. Через 70 рокiв Джейкоб до найменших дрiбниць згадае цю неймовiрну мандрiвку, нi про що не шкодуючи.

Яскрава, драматична, щемлива iсторiя з геть несподiваним i життествердним фiналом.

Сара Груен

Води слонам© Edizioni e/o, 2014

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


* * *


Присвячую Бобу, моiй незмiннiй прихованiй зброiПодяки


Я вдячна цим людям за iхнiй вклад у цю книжку:

Фантастичнiй командi видавництва «Algonquin», зокрема Чаку Адамсу, Майклу Таекенсу, Еймi Родрiгес, Кетрiн Вард, Елiзабет Шарлатт та Інi Стерн. Особлива подяка Святому Крейгу Попеларському, який розгледiв щось у цiй книжцi й примусив книгарiв повiрити в неi. Усiм вам, вiд щирого серця – спасибi.

Усiм, хто прочитав книжку першими: Карен Абботт, Меггi Дана, Крiстi К’ернан, Морiн Огл, Катрiн Паффетт (якiй випало бути моею мамою) i Теренсу Бейлi (якому випало бути моiм татом) за iхнi любов i пiдтримку, а також за те, що регулярно переконували мене не кидати цю затiю.

Гарi Пейну за те, що вiдповiдав на всi моi питання про цирк, розповiдав анекдоти й перевiряв рукопис на предмет точностi.

Фреду Пфенiнгу ІІІ, Кену Харку й Тiмотi Тегге за те, що великодушно дозволили менi використати фотографii з iхнiх колекцiй. Особлива подяка Фредовi за те, що прочитав текст i допомiг надати йому потрiбного настрою.

Гейдi Тейлор, помiчницi реестратора у Музеi мистецтв Рiнглiнгiв, за те, що допомогла менi знайти й забезпечити правовласництво купи фотографiй, а також Барбарi Фокс-Маккеллар за те, що дозволила використати свiтлину свого батька.

Марку та Керрi Кабакам за iхню гостиннiсть й iнформацiю про Марковi колишнi обов’язки в мiському зоопарку Канзаса.

Ендрю Валажеку за те, що надав i перевiрив польськi переклади.

Кейт Кронiн за цiнну критику й назву книжки.

Відгуки на книгу «Води слонам» Сари Груен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Води слонам» Сари Груен одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Води слонам» Сари Груен у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

773 переглядів