Історична література

Сортирувати за:

Особливості історичного жанру художньої літератури

Історія – одна з вічних категорій, адже вона не має ні початку, ні кінця. Кожна епоха – це особливий світ зі своїми законами, правами та цінностями. Тому історичний жанр відноситься до найбільш популярних і завжди цікавив людей, які бажають дізнатися якнайбільше про минуле.

Твори епохальної літератури засновані на діях, які розгортаються у певний час, тобто на тлі минулих років і навіть тисячоліть. При цьому письменниками описані особистості, які реально існували, які впливали на хід історії.

Історична художня література включає описи таких масштабних часових періодів, як Стародавній світ, Античність (історія Стародавньої Греції та Стародавнього Риму), Середньовіччя, Епоха Відродження, Модернізм. Кожен із періодів відрізняється самобутньою культурою, розвитком науки і техніки, законами та порядком. Тому написати історичний роман – справа досить складна, адже письменник має повністю поринути у світ минулого, досліджувати чимало архівних матеріалів, щоб точно передати атмосферу колишнього.

Найкраща книга про минуле – та, в якій автор через художнє слово передав події, що реально відбувалися, через призму їх сприйняття очима дійових осіб. Герої таких творів можуть бути як реальними особистостями (царі, князі, правителі, полководці), так і вигаданими персонажами для побудови цікавішого сюжету.

Де знайти цікавий перелік історичної літератури?

Якщо ви ставитеся до цінителів хроніки минулого, і вас дійсно цікавлять події давно минулих років, рекомендуємо вам завантажити історичні книги безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub, rtf на нашому сайті електронних книг. Тут ви знайдете найцікавіші твори письменників-сучасників, які повідають вам про долі видатних і значущих особистостей, про таємниці та загадки епохальних періодів від давнини до наших днів, про факти, що докорінно змінювали перебіг подій.

У розділі історична література список книг складається з творів, присвячених як окремим людям-знаменитості, так і подій минулих століть. При цьому автори заглиблюються у факти та аналізують вчинки відомих людей, пропонують читачам архіви, розсекречені останніми роками, неопубліковані щоденники, недоступні раніше листи та багато іншої цікавої інформації. Список постійно поповнюється «новинками» жанру, про які ви зможете дізнатись на нашому сайті.

Якщо вас цікавить історична література, читати онлайн безкоштовно книги даного жанру найвигідніше в режимі онлайн або завантаживши твір на мобільний пристрій. Окрім книг для дорослих, у нашій онлайн-бібліотеці представлена ​​дитяча бібліографія. В основному це пізнавальні та пригодницькі книги, героями яких виступають як дорослі, так і діти, діють реальні та вигадані персонажі з різних часових епох.