«Метелик»
Анрі Шарьєр

Про книгу «Метелик» Анрі Шарьєра

У двадцять п’ять років Анрі було обвинувачено в убивстві, якого він не скоював. Довічне ув’язнення у виправній колонії Французької Ґвіани – пеклі на землі, як її називали, – ось що чекало на хлопця. Змиритися та прийняти свою долю? Чи тікати? Знову і знову, з одиночних камер та каторжних катівень, провалюючи спробу за спробою і врешті опинившись у сумнозвісній в’язниці острова Диявола? Звідси не втекти. Людина здається. А метелик уперто б’ється об міцне, непробивне скло ліхтаря. Перепони – ніщо на шляху до світла свободи, яку неможливо втримати за ґратами.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Метелик» Анрі Шарьєра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Метелик» Анрі Шарьєра

Читати онлайн книгу «Метелик» Анрі Шарьєр українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Метелик
Анрi Шарр’ер


У двадцять п’ять рокiв Анрi було обвинувачено в убивствi, якого вiн не скоював. Довiчне ув’язнення у виправнiй колонii Французькоi Гвiани – пеклi на землi, як ii називали, – ось що чекало на хлопця. Змиритися та прийняти свою долю? Чи тiкати? Знову i знову, з одиночних камер та каторжних катiвень, провалюючи спробу за спробою i врештi опинившись у сумнозвiснiй в’язницi острова Диявола? Звiдси не втекти. Людина здаеться. А метелик уперто б’еться об мiцне, непробивне скло лiхтаря. Перепони – нiщо на шляху до свiтла свободи, яку неможливо втримати за гратами.

Анрi Шарр’ер

Метелик


Народу Венесуели, його скромним риболовам затоки Парiа, усiм: iнтелектуалам, вiйськовим та iншим людям, – хто дав менi шанс вiдродитися


Ритi, моiй дружинi й найкращому друговi

Представлення


Цiеi книжки не було б, якби в липнi 1967 року в газетах Каракаса, за рiк пiсля землетрусу, який його зруйнував, один шiстдесятирiчний чоловiк раптом не прочитав про Альбертину Сарразен. Вона – чорний дiамант, сповнений блиску, смiху, мужностi, – нещодавно померла. А вiдомою в усьому свiтi стала завдяки публiкацii впродовж одного року аж трьох книжок, з яких двi – про ii втечi й ув’язнення.

Того чоловiка звали Анрi Шарр’ер, i iхав вiн здалеку. Точнiше, з каторги в Каеннi, куди його запроторили 1933 року за злочин, якого вiн не вчиняв, хоча й був засуджений за це на довiчне ув’язнення, тобто до смертi. Анрi Шарр’ер, прозваний колись у злочинному свiтi Метеликом, народився 1906 року у французькiй родинi шкiльних учителiв в Ардешi. Нинi вiн венесуелець, тутешнiй народ вiддав перевагу його поглядам i слову, а не кримiнальному минулому, а його тринадцять рокiв утеч i боротьби за те, щоб уникнути пекельноi каторги, змальовують радше майбутне, нiж минуле.

Отож у липнi 1967-го Шарр’ер iде у французьку книгарню в Каракасi й купуе «Таранну кiстку». На смужцi, що огортае книжку, число 123 000. Прочитавши це, вiн просто каже собi: «Гарно, але якщо малявка зi своею зламаною кiсткою, якiй довелося волочитися вiд криiвки до криiвки, продала 123 тисячi примiрникiв своеi книжки, то я, маючи за плечима тридцять рокiв пригод, продам утричi бiльше».

Відгуки на книгу «Метелик» Анрі Шарьєра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Метелик» Анрі Шарьєра одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Метелик» Анрі Шарьєра у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

573 переглядів