«Метелик»
Анрі Шарьєр

Про книгу «Метелик» Анрі Шарьєра

У двадцять п’ять років Анрі було обвинувачено в убивстві, якого він не скоював. Довічне ув’язнення у виправній колонії Французької Ґвіани – пеклі на землі, як її називали, – ось що чекало на хлопця. Змиритися та прийняти свою долю? Чи тікати? Знову і знову, з одиночних камер та каторжних катівень, провалюючи спробу за спробою і врешті опинившись у сумнозвісній в’язниці острова Диявола? Звідси не втекти. Людина здається. А метелик уперто б’ється об міцне, непробивне скло ліхтаря. Перепони – ніщо на шляху до світла свободи, яку неможливо втримати за ґратами.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Метелик» Анрі Шарьєра та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Метелик» Анрі Шарьєра: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Метелик» Анрі Шарьєра і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Метелик» Анрі Шарьєра

Читати онлайн книгу «Метелик» Анрі Шарьєр українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Метелик
Анрi Шарр’ер


У двадцять п’ять рокiв Анрi було обвинувачено в убивствi, якого вiн не скоював. Довiчне ув’язнення у виправнiй колонii Французькоi Гвiани – пеклi на землi, як ii називали, – ось що чекало на хлопця. Змиритися та прийняти свою долю? Чи тiкати? Знову i знову, з одиночних камер та каторжних катiвень, провалюючи спробу за спробою i врештi опинившись у сумнозвiснiй в’язницi острова Диявола? Звiдси не втекти. Людина здаеться. А метелик уперто б’еться об мiцне, непробивне скло лiхтаря. Перепони – нiщо на шляху до свiтла свободи, яку неможливо втримати за гратами.

Анрi Шарр’ер

Метелик


Народу Венесуели, його скромним риболовам затоки Парiа, усiм: iнтелектуалам, вiйськовим та iншим людям, – хто дав менi шанс вiдродитися


Ритi, моiй дружинi й найкращому друговi

Представлення


Цiеi книжки не було б, якби в липнi 1967 року в газетах Каракаса, за рiк пiсля землетрусу, який його зруйнував, один шiстдесятирiчний чоловiк раптом не прочитав про Альбертину Сарразен. Вона – чорний дiамант, сповнений блиску, смiху, мужностi, – нещодавно померла. А вiдомою в усьому свiтi стала завдяки публiкацii впродовж одного року аж трьох книжок, з яких двi – про ii втечi й ув’язнення.

Того чоловiка звали Анрi Шарр’ер, i iхав вiн здалеку. Точнiше, з каторги в Каеннi, куди його запроторили 1933 року за злочин, якого вiн не вчиняв, хоча й був засуджений за це на довiчне ув’язнення, тобто до смертi. Анрi Шарр’ер, прозваний колись у злочинному свiтi Метеликом, народився 1906 року у французькiй родинi шкiльних учителiв в Ардешi. Нинi вiн венесуелець, тутешнiй народ вiддав перевагу його поглядам i слову, а не кримiнальному минулому, а його тринадцять рокiв утеч i боротьби за те, щоб уникнути пекельноi каторги, змальовують радше майбутне, нiж минуле.

Отож у липнi 1967-го Шарр’ер iде у французьку книгарню в Каракасi й купуе «Таранну кiстку». На смужцi, що огортае книжку, число 123 000. Прочитавши це, вiн просто каже собi: «Гарно, але якщо малявка зi своею зламаною кiсткою, якiй довелося волочитися вiд криiвки до криiвки, продала 123 тисячi примiрникiв своеi книжки, то я, маючи за плечима тридцять рокiв пригод, продам утричi бiльше».

Відгуки на книгу «Метелик» Анрі Шарьєра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

605 переглядів