Рейчел Ліппінкотт

Рейчел Ліппінкотт

  • Країна: США

Біографія Рейчел Ліппінкотт

Рейчел Ліппінкотт – американська письменниця-бестселерист за версією New York Times. Вона найвідоміша тим, що написала «За п’ять кроків до кохання», новеллізацію сценарію «В метрі один від одного», фільма режисера Джастіна Бальдоні.


Цікаві факти про Рейчел Ліппінкотт розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Рейчел Ліппінкотт українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Рейчел Ліппінкотт. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Рейчел Ліппінкотт саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Рейчел Ліппінкотт безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Рейчел Ліппінкотт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *