Роузі Бенкс

Роузі Бенкс

  • Країна: США

Біографія Роузі Бенкс

Розі Бенкс — спільний літературній псевдонім групи авторів, які пишуть для Secret Kingdom и Secret Princesses.
До групи входять Лінда Чепмен, Лісс Нортон, Сью Монгредієн, Енн Боулз, Карен Кінг та інші.

Згодно з легендою, Розі Бенкс трохи за двадцять, вона виросла в маленькому селі на південному заході США. Вона провела своє дитинство, мріючи про чарівних істот та далекі місця, тому було природно, що вона виросла, щоб написати серію оповідань, в яких мрії збувалися.

Розі завжди була близька зі своїми двома найкращими друзями, які надихнули її на створення чарівного тріо Жасмін, Еллі та Саммер.

У дитинстві головною метою Розі було покататися на єдинорозі. Їй це поки що не вдалося, але в неї є поні на ім’я Фліп та милі цуценята на ім’я Луні та Макс.


Цікаві факти про Роузі Бенкс розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Роузі Бенкс українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Роузі Бенкс. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Роузі Бенкс саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Роузі Бенкс українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Роузі Бенкс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *