Юмі Стайнз

Юмі Стайнз

  • Дата народження: 02.06.1975
  • Країна: Австралія

Біографія Юмі Стайнз

Юмі Тасма Стайнз — австралійська феміністка, теле- та радіоведуча, подкастер і автор. Співведуча радіошоу 3PM Pick-Up на КМІС FM і ведуча подкасту ABC Radio Ladies, We Need Talk about Women’s Health and Sexuality. Вона вела ранкове телевізійне шоу The Circle, а також була телеведучою на Channel V Australia та Max. Протягом 2013 року вона була ведучою ранкової програми радіостанції Sydney Mix 106.5 FM. Портрет Стайнз роботи Йошіо Хондзьо став фіналістом премії Арчібальда 2022 року.


Цікаві факти про Юмі Стайнз розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юмі Стайнз українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Юмі Стайнз. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Юмі Стайнз саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Юмі Стайнз українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Юмі Стайнз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *