Герман Мелвілл

Герман Мелвілл

  • Дата народження: 01.08.1819 — 28.09.1891
  • Країна: США

Біографія Германа Мелвілла

Ге́рман Ме́лвілл — американський письменник.

Його найвідоміший роман «Мобі Дік» був написаний на основі реального досвіду, отриманого автором при ловлі китів у Південних морях.

Цей досвід послужив основою і для більш ранніх творів, таких як «Тайпі» і «Ому».

Роман «Біллі Бадд» був закінчений Мелвіллом перед самою смертю й опублікований 1924 року.

Хоча більшість його творів не мали популярності за життя автора, нині Мелвілл є одним з найзгадуваніших американських письменників. Мелвіл — одна із найяскравіших і значних постатей американського романтизму. Недооцінений сучасниками, він був уславлений лише в XX ст. і з запізненням, але беззастережно прийнятий у пантеон великих майстрів національної культури.


Цікаві факти про Германа Мелвілла розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Германа Мелвілла українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Германа Мелвілла. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Германа Мелвілла саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Германа Мелвілла безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Герман Мелвілл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *