Що почитати перед сном

Що почитати перед сном

У дитинстві батьки перед сном нам читають казки чи просто милі дитячі історії. А що почитати перед сном дорослим? Логічно було б подумати, що це повинно бути щось спокійне, де не буде динамічного розвитку подій, щоб нервова система готувалась до відпочинку, а не перезбуджувалась. Але це не обов’язково. Тут все залежить від того, які людина має літературні вподобання, які жанри їй найбільш цікаві, яким книжкам вона взагалі надає перевагу.

Якщо заснути ніяк не вдається, почитати на ніч можна, наприклад, класику. На декого вона діє ніби колискова – швидко заспокоює і навіює сон, особливо, якщо події у творі відбуваються неспішно, а текст має такий ритм, що ніби заколисує. А з іншого боку, якщо день перед цим не надто цікавим і мало чим відрізнявся від усіх попередніх, то саме книги, які у нас на сайті можна читати онлайн, дають можливість «пожити» насиченим життям, нехай і з допомогою вигаданих героїв.

Біографії видатних людей, мемуари, спогади тих, хто з ними був знайомий особисто – це теж цікава категорія літератури, яку можна читати ввечері, лягаючи спати. Цікаво ж дізнаватись якісь незвичні факти про відомих особистостей, історії їх успіхів та невдач, перемог та поразок. А от романтичним натурам підійдуть для вечірнього читання любовні та мелодраматичні історії. Їх, як і будь-які інші, також можна скачати на нашому ресурсі.

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на Що почитати перед сном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

66 переглядів