Іванна Олійник

Іванна Олійник

  • Дата народження: 11.02.1944
  • Країна: Україна

Біографія Іванни Олійник

Іванна Олійник народилася с. Кошляки Підволочиського району, Тернопільської області.

У 1968 році з відзнакою закінчила Кременецький Державний педагогічний інститут по спеціальності біологія та хімія.

З 1968 року по 1972 рік працювала викладачем хімії в Копичинецькому с/г технікумі бухгалтерського обліку.

З 1972 року і по сьогоднішній день — вчитель біології та хімії Тернопільської ЗОШ № 15. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

З 1985 року по 2000 рік очолювала методичне об’єднання вчителів біології м. Тернополя. З 2001 року керівник творчої групи вчителів біології м. Тернополя. Постійно проводить лекції та практичні заняття для вчителів Тернопільської області в інституті післядипломної освіти, проводить відкриті уроки в школі.

Олійник І.В. випущено понад 30 різноманітних посібників з біології, хімії та виховної роботи. Крім методичних посібників, у світ вийшли листівки, плакати, таблиці тощо.


Цікаві факти про Іванни Олійник розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Іванни Олійник українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Іванни Олійник. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Іванни Олійник саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Іванни Олійник українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Іванна Олійник»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *