Твори Скорочено

Сортирувати за:

Короткий зміст відомих літературних творів

Згадайте, як в школі було важко прочитати цілу книгу за пару днів. Часто зміст таких творів був дуже складний, а тому важко довго читати та ще й вникати в історію та в усі події, що відбуваються по сюжету.

А тому на нашому літературному ресурсі ми зібрали для дітей и дорослих твори, які можна читати скорочено. Тобто, книга не в повному обсязі – в ній будуть основні глави та уривки, які дозволять вам в повній мірі дізнатись про весь сюжет і нічого важливого не пропустити.

Стислий переказ: твори для тих, хто хоче читати ще більше і швидше

Дітям у школі задають багато творів, а тому вони можуть скорочено читати книги і на відмінно здавати по ним контрольні роботи. Так дитина зможе і свій час економити, і не навантажувати себе дуже довгими і іноді нудними описами чого-небудь.

Короткий зміст творів сподобається і дорослим, які бажають згадати то, що вони читали дуже давно. Такі книги зручно брати у подорожі та навіть у відпустку.

Книги, які можна читати скорочено, ви можете скачати у нас у різних форматах, а також читати їх онлайн. Стислий переказ творів відомих письменників – це завжди зручно і цікаво.