Люко Дашвар

Люко Дашвар

  • Дата народження: 03.10.1957
  • Країна: Україна

Біографія Люко Дашвар

Люко Дашвар – це псевдонім Ірини Чернової. Народилася 1957 року в Херсоні. З 1986 року почала працювати в журналістиці, хоча має дві вищі освіти в іншій галузі – за спеціальністю інженер-механік та магістр державного управління.

Працювала редактором різних газет, а також жіночих журналів, журналістом. І вже 2006 року повністю переключилася на літературну діяльність. Займається написанням книг та сценаріїв для серіалів.

Цікаві факти про життя та творчість Люко Дашвар

Перший роман «Село не люди» отримав премію «Коронація слова 2007». Після цього премію отримувала ще кілька разів, але за інші свої твори.

Є й такі цікаві факти про Люко Дашвар:

  • псевдонім письменниця собі вигадала сама. Вона просто поєднала літери імен найближчих та рідних для неї людей;
  • перші вірші та оповідання почала писати ще в школі;
  • усі герої – це не вигадані персонажі. Прототипи існують у реальному житті – Люко списує образи з тих, кого зустрічає на своєму шляху;
  • цікаво те, що діти та чоловік не читають її творів;
  • свого часу працювала редактором газети «Селянські зорі». Тут вона створила рубрику «Пам’ятаю все життя» – в ній друкувалися історії читачів про їхні найщасливіші та найнезабутніші моменти в житті.

Всі книги Люко Дашвар друкувалися у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». На сьогоднішній день надруковано понад 300 тисяч книг письменниці, а тому вона вважається найтиражованішою.


Цікаві факти про Люко Дашвар розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Люко Дашвар українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Люко Дашвар. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Люко Дашвар саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Люко Дашвар українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Люко Дашвар»

Одна відповідь до “Люко Дашвар”

  1. Avatar Стася :

    Відкрила для себе Люко Дашвар нещодавно – побачила книгу на сайті и почала читати. А тепер не можу зупинитися – її твори мені дуже подобаються! Буду читати всі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *