Світлана Тараторіна

Світлана Тараторіна

  • Дата народження: 25.09.1985
  • Країна: Україна

Біографія Світлани Тараторіної

Світлана Володимирівна Тараторіна — українська письменниця, PR-менеджерка, журналістка.

Статті та огляди Світлани Тараторіної виходили у журналі «ELLE», у інтернет-виданнях «Українська правда», «Главред», DreamKyiv, Gazeta.ua та ін.

Роман Світлани «Лазарус» був названий книгою року за версією фензіну «Світ Фентезі», та увійшов до списку 10 найважливіших книг 2018 року за версією журналу The Village.

У 2019 році Світлана Тараторіна отримала нагороду від Європейського товариства наукової фантастики The CHRYSALIS AWARDS — за найкращий дебют та увійшла до 25 найкращих письменників Укарїни за версією журналу «Фокус».

Світлана Тараторіна є переможницею конкурсів фантастичних оповідань — від літературного об’єднання «Зоряна фортеця», журналу «Стос», отримала спеціальну відзнаку на фестивалі фантастичних оповідань «Брама».


Цікаві факти про Світлани Тараторіної розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Світлани Тараторіної українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Світлани Тараторіної. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Світлани Тараторіної саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Світлани Тараторіної безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Світлана Тараторіна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *