Роберт Кіркман

Роберт Кіркман

  • Дата народження: 30.11.1978
  • Країна: США

Біографія Роберта Кіркмана

Роберт Кіркман — американський письменник, автор коміксів, найбільш відомий своєю роботою над серією коміксів «Ходячі мерці» і «Невразливий» для «Image Comics» та «Марвел Команда» і «Зомбі Марвел» для «Marvel Comics». Разом з Тоддом Макфарлейном працював над створенням серії «Хаунт», і з ним же входить в число п’яти власників Image Comics і є єдиним з них, хто не був співзасновником видавництва. Кіркман бере участь у створенні телесеріалів «Ходячі мерці» та «Бійтеся ходячих мерців», що знімаються за мотивами коміксів його авторства, і написав сценарій до четвертого епізоду «Ватос».


Цікаві факти про Роберта Кіркмана розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Роберта Кіркмана українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Роберта Кіркмана. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Роберта Кіркмана саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Роберта Кіркмана українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Роберт Кіркман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *