Історична фантастика

Сортирувати за:

Про що розповідає історична фантастика?

Одним з піджанрів фантастики стала історична фантастика. Її особливість у поєднанні реальних історичних подій (чи хоча б епохи) з фантастичними елементами. У автора, який пише у такому жанрі, є можливість проявляти фантазію і трохи змінювати історію, показуючи альтернативний її варіант, або ж залишати все як було, але додавати деякі елементи фантастики.

У таких творах події зазвичай відбуваються у минулому, але події у ньому відрізняються від тих, які були насправді, бо головне завдання письменника чи письменниці полягає у тому, щоб показати свою версію – відмінну від реальності. До речі, з’являтись подібні твори почали ще дуже давно, але справжній розквіт жанру почався у 1960-х роках.

Є навіть твір, у якому автор показує, яким би міг бути світ, якби Друга світова завершилась перемогою Німеччини, яка об’єдналась з Японією, і поразкою Америки. У своєму романі письменник показує, якою були б у такому випадку реальність і життя людей. Це різновид історичної фантастики, який називають альтернативною історією.

Де зручно читати історично-фантастичні романи?

На нашому сайті ви можете читати онлайн історичну фантастику, написану як для дорослих, так і для підлітків, адже це жанр універсальний і цікавий людям різного віку.

А для тих, хто хоче мати доступ до літератури навіть офлайн, пропонується можливість скачати історичну фантастику українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон, планшет чи комп’ютер.