«Olya_#2»
Володимир Худенко

Про книгу «Olya_#2» Володимира Худенка

У новому романі автор розмірковує над багатьма проблемами, важливість і хвороботворність яких сьогодні тільки починає усвідомлювати людство: людина і корпорації-гіганти, людина і реклама, людина і віртуальна дійсність. Дія твору відбувається у віддаленому майбутньому, коли технології вже дійшли такого рівня, що енергоресурси поповнюються за рахунок віддалених зірок, планети можуть бути пристосовані до потреб землян, людина вільно обирає параметри свого тіла і навіть може стати безсмертною… Але чи всі земляни щасливі від того? Чи лише обрані? Чи вирішені в тому осяйному майбутньому проблеми нашого 21-го століття: людина і війна, людина і жадоба наживи, людина і природа? Чи позбавилась людина, вдосконалюючись, від заздрості, ревності, підступності, жорстокості? А кохання? Невже воно перетворилося на яскраве миготіння реклами? Чи може, воно, як і тисячоліття до того, рятує, надихає, ушляхетнює думки і вчинки? Гострий сюжет, яскраві постаті героїв та їхні карколомні пригоди, калейдоскопічне тло створеного автором феєричного світу – то все лише засіб, щоб замислитись над сьогоднішнім буттям.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Olya_#2» Володимира Худенка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Olya_#2» Володимира Худенка

Читати онлайн книгу «Olya_#2» Володимир Худенко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Olya_#2
Володимир Худенко


У новому романi автор розмiрковуе над багатьма проблемами, важливiсть i хвороботворнiсть яких сьогоднi тiльки починае усвiдомлювати людство: людина i корпорацii-гiганти, людина i реклама, людина i вiртуальна дiйснiсть. Дiя твору вiдбуваеться у вiддаленому майбутньому, коли технологii вже дiйшли такого рiвня, що енергоресурси поповнюються за рахунок вiддалених зiрок, планети можуть бути пристосованi до потреб землян, людина вiльно обирае параметри свого тiла i навiть може стати безсмертною… Але чи всi земляни щасливi вiд того? Чи лише обранi? Чи вирiшенi в тому осяйному майбутньому проблеми нашого 21-го столiття: людина i вiйна, людина i жадоба наживи, людина i природа? Чи позбавилась людина, вдосконалюючись, вiд заздростi, ревностi, пiдступностi, жорстокостi? А кохання? Невже воно перетворилося на яскраве миготiння реклами? Чи може, воно, як i тисячолiття до того, рятуе, надихае, ушляхетнюе думки i вчинки? Гострий сюжет, яскравi постатi героiв та iхнi карколомнi пригоди, калейдоскопiчне тло створеного автором фееричного свiту – то все лише засiб, щоб замислитись над сьогоднiшнiм буттям.

Володимир Худенко

OLYA_#2УСІ ПЕРСОНАЖІ ВИГАДАНІ.

БУДЬ-ЯКІ ЗБІГИ – ВИПАДКОВІ.

ПРОЛЕТАРІ ВСІХ КРАЇН, ЄДНАЙТЕСЯ!


РАДЯНСЬКИЙ ПРАПОР


(субота, 7 листопада 1981 року)


* * *


СЛАВА ВЕЛИКОМУ ЖОВТНЮ!

Дорогi товаришi!

У день славноi рiчницi Великоi Жовтневоi соцiалiстичноi революцii Центральний комiтет Комунiстичноi партii Радянського Союзу, Верховна Рада Союзу Радянських Соцiалiстичних Республiк та Радянський уряд сердечно вiтають вас iз великим святом та бажають вам нових звершень у працi, навчаннi, вiйськовiй службi, радостi та щастя у життi!

Із почуттям високоi гордостi зустрiчають цю дату радянськi люди, народи братських краiн та все прогресивне людство. Усе життя радянського суспiльства натхнене iсторичними рiшеннями XXVI з’iзду КПРС. Керуючись безсмертним ученням марксизму-ленiнiзму та творчо розвиваючи його, наша партiя впевнено крокуе в майбуття! Шляхом будiвництва нового життя Радянський Союз прямуе разом iз краiнами соцiалiстичноi спiвдружностi. Неухильно поглиблюеться наша всебiчна спiвпраця в боротьбi за змiцнення позицiй соцiалiзму, за мир та безпеку народiв.

Відгуки на книгу «Olya_#2» Володимира Худенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Olya_#2» Володимира Худенка одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Olya_#2» Володимира Худенка у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

758 переглядів